Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 249,00 zł.

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 249 zł

Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1.

Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1.

Inteligentna deska Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1.  - podnosi poziom adrenaliny,  idealny środek transportu dla młodszych i starszych. Wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków!

 

https://takwiele.pl/pl/p/Jezdzik-elektryczny-Kawasaki-Streetboard-KX-ST10.1/2729

     

 Najważniejsze funkcje:

  • Dynamiczną jazda- urządzenie napędzają dwa silniki o łącznej mocy 700 W
  • Możliwość szybkiego pokonania długich dystansów- na naładowanej do pełna baterii przejedziemy dystans nawet do 25 km i rozpędzimy się aż do 25 km/h
  • Amortyzacja podczas jazdy- pneumatyczne i pompowane 10.1-calowe koła zapewniają wyjątkową amortyzację i wygodną jazdę

 

Kawasaki Streetboard KX-ST10.1

 

Zatłoczone i zakorkowane ulice  to  utrapienie dla mieszkańców miast. Przyjazny dla środowiska Deska elektryczna Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 w idealny  sposób jest alternatywą  dla samochodów przyczyniających się do rozprzestrzeniania się spalin. . Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 posiada  nowoczesną  estetykę, dobrze zaprojektowaną konstrukcję i spełnia normę IP54 (Index of Protection, deska odporna i na zachlapania oraz kurz) . Posiada regulowaną kierownicę, antypoślizgowa powłoka poprawia  komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wykonane z najwyższej stabilne gumowe pedały gwarantują odpowiednią przyczepność i pozwalają na utrzymanie prawidłowej postawy.


Niesamowite wrażenia z jazdy!

Przećwicz odpowiednie balansowanie ciałem, a deska Kawasaki stanie się dla łatwym i przyjaznym środkiem transportu .

Przyspieszanie, bezpieczne zwalnianie i hamowanie, kontrolowane skręty - nie będzie to też wymagało od Ciebie zbyt wiele wysiłku. Przy 16 cm wysokości od ziemi, dwa silniki o łącznej mocy 700 doskonale radzą sobie one z 30-stopniowymi wzniesieniami i  nie ograniczając użytkownika w odkrywaniu nowych, ciekawych tras. Bateria pozwala na pokonanie tras aż 25 km przy prędkości  15 km/h i  wadze 13,5 kg.

Na Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 mogą jeździć osoby ważące do 130 kg. Kawasaki Streetboard KXST10.1 posiada pompowane 10.1” koła, dostosowane różnych rodzajów nawierzchni drogowych. W zestawie jest pilot umożliwiający zdalne blokowanie  deski oraz wbudowane lampy LED które mignięciem dają znak skrętu.

 https://takwiele.pl/pl/p/Jezdzik-elektryczny-Kawasaki-Streetboard-KX-ST10.1/2729

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook takwiele.pl
Sklep internetowy Shoper Premium