do kasy suma: 0,00 zł

Czy hulajnoga elektryczna to dobry pomysł na prezent? Jak jeździć by było bezpiecznie, na co zwrócić uwagę przy zakupie

Czy hulajnoga elektryczna to dobry pomysł na prezent? Jak jeździć by było bezpiecznie, na co zwrócić uwagę przy zakupie

Brakuje Ci pomysłu na prezent, chcesz zaskoczyć swoje dziecko czymś wyjątkowym? Wybór prezentu nie jest rzeczą prostą. Na rynku jest cała masa zabawek, gadżetów, przedmiotów, w których można przebierać bez końca. Jedną z wyróżniających się propozycji jest popularna hulajnoga, która coraz znowu częściej pojawia się na podwórkach. Zupełnie wyjątkową propozycją jest hulajnoga elektryczna, która zapewni przyjemną i bezpieczną przejażdżkę. Zarówno bez wkładu sił, jak z możliwością tradycyjnego odpychania się nogą.

Jakie rodzaje hulajnóg elektrycznych mamy do dyspozycji?

Hulajnogi elektryczne mogą się od siebie różnić. Wprawdzie nie są to duże różnice, to jednak hulajnogi mogą mieć różne dodatkowe funkcje, inną moc lub pewne dodatki w postaci oświetlenia, wyświetlacza LED czy portu USB. Sprawdźmy jakie modele są dzisiaj popularne:

  • Hulajnoga elektryczna eFlux AIRRIDE ONE i eFlux AIRRIDE TWO – pięknie wykonane, ergonomiczne modele eFlux Airride wyróżniają się nowoczesnością. Na rączce znajduje się wygodny, dotykowy wyświetlacz LED informujący o osiąganej prędkości i stanie baterii. Po prawej stronie wyświetlacza jest praktyczna manetka pozwalająca kontrolować prędkość, a po lewej hamulec wiroprądowy zapewniający bezpieczeństwo. Hulajnoga wyposażona jest poza tym w bardzo funkcjonalny akumulator litowo - jonowy, który jest zdejmowany i może być ładowany za pomocą kabla USB. Zasięg hulajnogi z w pełni naładowanym akumulatorem wynosi nawet 20 km (18 km w modelu eFlux AIRRIDE TWO), a czas użytkowania starczy nawet na 3 godziny. Maksymalna prędkość jaką możemy osiągnąć to 30 km/h. Rama hulajnogi wykonana jest z aluminium. Całość wygodnie się składa, a specjalna rączka ułatwia przenoszenie hulajnogi.

  • eFlux CARBON ONE – hulajnogi z serii Carbon One wyróżniają się klasyczną formą. Jednak w swoim minimalistycznym kształcie kryją mnóstwo funkcji, które sprawiają, że jest to wyjątkowy sprzęt. Na rączce znajduje się wyświetlacz LED, który pokazuje osiąganą prędkość (maks. 30 km/h), przebieg oraz stan baterii. Hulajnoga wykonana jest z nowoczesnych materiałów – włókna węglowego oraz z aluminium. Dla jak największego bezpieczeństwa w hulajnodze zastosowano dwa rodzaje hamulców – wiroprądowy (kontrola w rączce) z systemem KERS oraz nożny. Przyjemność jazdy zwiększono dzięki zastosowaniu amortyzatorów zarówno z przodu, jak i z tyłu. Litowo-jonowy akumulator przy pełnym naładowaniu (osiągane po 2-3 godzinach ładowania) wystarcza na przejechanie nawet 25 km. Hulajnoga wyposażona jest także w specjalne ledowe oświetlenie, dzięki któremu osoba korzystająca ze sprzętu zawsze będzie widoczna.

  • eFlux Lite ONE – bardzo solidny i funkcjonalny sprzęt. Hulajnogi dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzemy preferowany kolor przez nasze dziecko. Podobnie jak pozostałe modele hulajnoga ma akumulator litowo-jonowy. Z tą różnicą, że ten ma przedłużoną trwałość i przy pełnym naładowaniu wystarcza do przejechania 30 km. EFlux Lite ONE ma doskonale zaprojektowany wyświetlacz z tempomatem. Można ustawić konkretną prędkość i cieszyć się swobodną jazdą. Po naciśnięciu hamulca lub gazu natychmiast odzyskujemy pełną kontrolę nad sprzętem. Dla zwiększenia komfortu jazdy w przedniej i tylnej części zainstalowano amortyzatory. Ledowe oświetlenie zwiększa widoczność osoby prowadzącej hulajnogę, a tym samym gwarantuje bezpieczeństwo. Hamowanie odbywa się przy pomocy hamulca wiroprądowego znajdującego się w rączce lub hamulca nożnego.

To świetna zabawa

Każdy z wymienionych modeli hulajnóg elektrycznych to doskonała propozycja na prezent. Są one skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, posiadają bezpieczne hamulce oraz wyraźne oświetlenie. Dostarczają mnóstwo pozytywnych emocji i na pewno ucieszą każde obdarowane dziecko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium