do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Mini Quad Atv S-10 125cc (biały) Mini quad atv s-10 125cc (biały)
Cena: 4 876,08 zł
zobacz więcej
Mini Quad Atv S-10 125cc (pomarańczowy) Mini quad atv s-10 125cc (pomarańczowy)
Cena: 4 876,08 zł
zobacz więcej
 

Kup quad dla dzieci i przynieś radość

Quad dziecięcy lub kieszonkowy quad może zaoferować dzieciom nieograniczoną zabawę. Zasadniczo quad dziecięcy (zwany także ATV dla dzieci) prawie nie różni się od zwykłego quada dla dorosłych. Są one również dostępne z silnikami elektrycznymi i benzynowymi. Tylko wymiary produktu, wydajność i waga różnią się od quadów dla dorosłych. Quady dla dzieci są zatem idealnym wprowadzeniem dla Twojego potomstwa w świat pojazdów silnikowych, dzięki czemu dzieci są uwrażliwione na przyjazne dla środowiska środki transportu, szczególnie w przypadku quadów elektrycznych.

2.1 Co to jest ATV dla dzieci? Różnice i odmiany

W terenie i poza nim pojeżdżamy przez wzgórza i doliny: wycieczka z quadem jest jednym z wielu ulubionych hobby dorosłych. Dzieci również dobrze się bawią na pojazdach czterokołowych. Jednak quad dla dorosłych jest nadal zbyt duży dla młodszych dzieci.

➡ Kierowca wyścigowy jutra jest zatem w drodze ze specjalnym quadem dla dzieci. To nic innego jak mniejsza wersja quada z silnikiem elektrycznym ✅ lub ✅ silnikiem benzynowym.

Variationen von Kinderquads

2.1.1 Quad dziecięcy, mini quad, kieszonkowy quad - co to jest?

Oprócz terminu quad dla dzieci często spotyka się terminy mini-quad, kieszonkowy quad i ATV dla dzieci. Wszystkie te pojazdy to małe quady specjalnie przystosowane dla dzieci. Mini quady mają zwykle mniejszą moc i są również odpowiednie dla bardzo młodych jeźdźców od około 3 roku życia. Kieszonkowe quady mają nieco wyższą wydajność. W zależności od modelu ✅ dzieci od 5 roku życia (tutaj filtr przy quadach dziecięcych od 5 lat)może być z nimi w drodze. Skrót ATV oznacza "All Terrain Vehicle", co tłumaczy się jako "pojazd terenowy". Elektryczne quady dziecięce Miweba bez tego dodatkowego oznaczenia są również terenowe.

2.1.2 Quad dla dzieci: Maksymalne bezpieczeństwo z pełną przyjemnością z jazdy

Z quadem dla dzieci nawet najmłodsi mogą odczuwać przyjemność z jazdy jak dorośli. Siodełko oparte jest na motocyklu, z kierownicą mali jeźdźcy kontrolują kierunek. Bezpieczeństwo zapewniają ✅ amortyzatory na przedniej i / lub tylnej osi. Hydrauliczne hamulce tarczowe są instalowane tak, aby quad dla dzieci mógł również niezawodnie zatrzymać się. Niektóre modele hamuje również za pomocą kombinacji hamulców tarczowych i bębnowych. Quady dla dzieci mają również inne funkcje bezpieczeństwa. Na przykład moc silnika jest znacznie niższa w porównaniu do quada dla dorosłych. Niemniej jednak dzieci mogą być dość szybkie na swoich quadach. Aby Twój mały kierowca wyścigowy nie oddalał się od Ciebie, ✅ tempo quadów naszych dzieci można indywidualnie dławić.

Czy wiesz, że: Od kiedy są quady❓

Pierwszy quad został wprowadzony na rynek niemiecki przez Zweirad Union w 1962 roku. Pierwotnie terenowe "wózki siłowe", zwane w skrócie "Kraka", były używane w rolnictwie i leśnictwie. Po rozwiązaniu Związku Zweirad firma Paun przejęła produkcję i dostarczyła Bundeswehrze czterokołowe motocykle. Wkrótce cywile odkryli również, jak wiele zabawy można mieć na quadzie w terenie. Prekursorami dzisiejszych quadów do użytku prywatnego były trójkołowe motocykle terenowe (ATC), które pasjonaci sportów motorowych wykorzystywali głównie do przejażdżek po pustyni południowej Kalifornii. Jednak po tym, jak wypadki się spiętrzyły, pierwsi producenci opracowali czterokołowe quady.

2.2 Elektryczny quad i benzynowy quad dla dzieci: jak to działa i różnice

Największą różnicą między modelami quadów dziecięcych jest napęd. Jeśli szukasz nowego quada dla swojego dziecka, masz wybór między quadami elektrycznymi i quadami z silnikami benzynowymi.

2.2.1 Elektryczne quady dla dzieci

Elektro-Kinderquad Cobra

Elektryczny quad dla dzieci jest wyposażony w kilka baterii, które można ładować między podróżami. Poszczególne baterie mają zwykle od 6 do 12 woltów. Zasięg wynosi około 15 do 20 kilometrów,w zależności od modelu i obciążenia. Wielu rodziców docenia elektryczne quady, ponieważ są one stosunkowo ✅ ciche na drodze. Tak więc dzieci mogą również jeździć po własnej posesji, nie przeszkadzając sąsiadom. Poza tym są ✅ łatwe w użyciu. Aby rozpocząć, wystarczy nacisnąć przycisk rozruchu elektrycznego. Za pomocą obrotowego uchwytu przepustnicy dzieci mogą ustawić tempo. Elektryczne quady są dostępne z silnikiem o mocy 800 lub 1000 watów. Na przykład miniquad dla dzieci Reneblade przynosi tak wiele mocy. W zależności od modelu i obciążenia przyspieszają do 35 km/h. Elektryczny miniquad dla dzieci Fox XTR również jeździ z potężnym silnikiem o mocy 1000 W i pozwala dzieciom łatwo uprawiać sporty quadów. Dzięki szybszym modelom prędkość można ograniczyć. Pozwala to młodym kierowcom powoli zbliżać się do większej prędkości. Elektryczny quad dla dzieci ✅ prawie nie powoduje konserwacji i jest praktycznie natychmiast gotowy do użycia, gdy tylko bateria zostanie naładowana. Ponadto pojazdy elektryczne są ✅ bardzo przyjazne dla środowiska,ponieważ nie zużywają paliw kopalnych.

2.2.2 Quad dziecięcy z benzyną

Benzin-Kinderquad Cobra

Drugi wariant to quady dziecięce z silnikami benzynowymi. Są one dostępne z silnikiem 2-suwowym lub 4-suwowym o pojemności skokowej do 125 cm XNUMX. Po napełnieniu paliwa dziecięce żeloidy benzynowe mogą ryczeć. Quad dziecięcy z benzyną jest znacznie głośniejszy niż elektryczny quad. Ponadto quady benzynowe wyróżniają się typowym zapachem benzyny. To sprawia, że są bardziej odpowiednie na wycieczki w otwartym terenie niż na przejażdżki we własnym gospodarstwie. Quad benzynowy dla dzieci o pojemności skokowej 125 cmXNUMX może jeździć bez przechwytów z prędkością do 50 km/h. Ze względu na dość mocne przyspieszenie i nieco bardziej skomplikowane prowadzenie, quady benzynowe wymagają większego doświadczenia w prowadzeniu i są raczej czymś dla zaawansowanych quadów. Bezin quad jest również bardziej pracochłonne niż elektryczny quad dla dzieci: Quad benzynowy dla dzieci musi być nie tylko tankowany, ważne jest również sprawdzenie poziomu oleju i, jeśli to konieczne, uzupełnienie oleju, wymiana świec zapłonowych i czyszczenie filtra powietrza i benzyny.

Quady elektryczne i benzynowe w porównaniu

Elektryczny quad dziecięcy

 • prosta obsługa, idealna dla początkujących
 • cichy silnik
 • przyjazne dla środowiska / bez paliw kopalnych
 • lekki, łatwy do przenoszenia
 • w dużej mierze bezobsługowy

Benzynowy quad dziecięcy

 • wymagają doświadczenia, więcej dla zaawansowanych
 • głośny hałas silnika i zapach benzenu
 • potrzebują paliw kopalnych
 • nieco wyższa waga
 • stosunkowo duży nakład pracy konserwacyjnej

2.3 Zalety elektrycznych quadów dla dzieci

Być może zastanawiasz się, dlaczego w pierwszej kolejności powinieneś kupić quad dla dzieci. Być może Twoje dziecko podróżowało od nas do tej pory samochodem elektrycznym dla dzieci. Doprowadzają go do prędkości od 3 do 8 km / h - w sam raz dla małych fanów sportów motorowych od 36 miesięcy. Starsze dzieci jednak zazwyczaj chcą jeszcze szybciej przelecieć przez ten obszar i czasami być w terenie. Właśnie dlatego elektryczny quad dla dzieci jest idealny. Quad dla dzieci może nie tylko jeździć po drodze, ale jest specjalnie zaprojektowany do terenu. Niezależnie od tego, czy jest to piasek, dna lasu czy błoto, wysokiej jakości ATV dla dzieci poradzi sobie z każdą glebą. ✅ opony zewnętrzne zapewniają dobrą przyczepność i utrzymują niezawodną przyczepność nawet w najszybszych zakrętach.

Podczas jazdy na quadach dzieci uczą się utrzymywać równowagę, kierować i ćwiczyć kontrolę. W rezultacie twoje potomstwo zyskuje pewność siebie. Podobnie dzieci uczą się lepiej oceniać wpływ swojego zachowania na środowisko. Rozmiar mini quadów jest specjalnie dostosowany do małych jeźdźców, dzięki czemu siedzą bezpiecznie w siodle i wygodnie sięgają wszystkich uchwytów i dźwigni. Dzięki prostej obsłudze elektryczne quady dla dzieci ułatwiają rozpoczęcie jazdy na quadach. Dla młodszych dzieci zalecany jest samochód elektryczny dla dzieci z pilotem,przy czym wśród dziecięcych pojazdów terenowych znajdziesz również mini quady dla dzieci od 3 roku życia. W ten sposób rodzice mogą interweniować w razie potrzeby i wspierać swoje dziecko w obsłudze quada. Jeśli nadal jesteś zainteresowany ➡ innymi pojazdami terenowymi dla dzieci od około 5 lat, polecamy naszą kategorię Rower dziecięcy Crossbike.

Wszystkie zalety quadów dziecięcych w skrócie

 • Wielkość i wydajność dostosowana do dzieci
 • łatwa obsługa
 • możliwości terenowe
 • większa prędkość niż samochody elektryczne dla dzieci
 • nowoczesne opony o dobrej przyczepności

2.4 Czy kilka osób może podróżować z quadem dziecięcym?

Mini quad lub kieszonkowy quad jest zwykle przeznaczony dla jeźdźca. Oferujemy jednak również ✅ elektryczny quad, który może pomieścić do dwóch osób. Należy jednak uważać, aby nie przekroczyć maksymalnej dopuszczalnej masy. Ponieważ quady dziecięce są specjalnie zaprojektowane dla małych rowerzystów, mogą tolerować odpowiednio mniejszą wagę niż quad dla dorosłych. Niektóre modele, takie jak elektryczny quad dziecięcy S-5 Polari i elektryczny quad dziecięcy S-10, są przeznaczone do ✅ do 80 kg ładowności, inne przenoszą maksymalny ładunek 50 kg. Zanim wyślesz dwoje dzieci na quada dziecięcego, przeczytaj uważnie dane techniczne odpowiedniego modelu.

Quad S-10 für mehrere Kinder mit hoher Zuladung

2.5. Od jakiego wieku maluchy mogą jeździć na quadzie dziecięcym?

Dla dzieci dostępne są quady dla różnych grup wiekowych. Budowa quadów wymaga pewnych podstawowych umiejętności motorycznych i poznawczych dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, zaleca się ➡ minimalny wiek 5 lat. Na mini quadzie z pilotem mogą jeździć nawet mniejsze dzieci – pod warunkiem, że opiekun jest zawsze z Tobą i wspiera maluchy. Abyś mógł szybko znaleźć odpowiedni quad dla swoich dzieci, wskazujemy bezpośrednio, dla którego wieku odpowiednie są nasze mini i kieszonkowe quady.

Uwaga: Nie pozwól dzieciom w wieku poniżej 16 lat prowadzić pojazdów bez nadzoru

Nasze elektryczne quady dla dzieci są stabilnie przetwarzane i wyposażone w liczne funkcje bezpieczeństwa. Niemniej jednak rodzice nie powinni pozwalać swojemu potomstwu prowadzić pojazdu bez opieki osoby dorosłej. Ogólnie rzecz biorąc, quady dziecięce powinny być używane wyłącznie przez dzieci i młodzież w wieku poniżej 16 lat pod nadzorem rodzica lub opiekuna.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium