do kasy suma: 0,00 zł
Bieżnia elektryczna składana HT1000 (biała) Bieżnia elektryczna składana HT1000 (biała)
Producent: Miweba Sports
Cena: 2 313,90 zł 2 499,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bieżnia elektryczna składana HT1000 (czarna) Bieżnia elektryczna składana HT1000 (czarna)
Producent: Miweba Sports
Cena: 2 313,90 zł 2 499,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bieżnia elektryczna HT1000 składana (biało/różowa) Bieżnia elektryczna HT1000 składana (biało/różowa)
Producent: Miweba Sports
Cena: 2 313,90 zł 2 499,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bieżnia sportowa Miweba Home Track HT5000 Bieżnia sportowa Miweba Home Track HT5000
Producent: Miweba Sports
Cena: 3 746,90 zł 4 046,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Zależy Ci na sprawności fizycznej ? Chcesz zgubić zbędne kilogramy? A może nie chcesz rezygnować z treningów w okresie zimowym? Bez względu na powód bieżnia elektryczna będzie świetnym wyborem!

Jej zaletą jest możliwość ćwiczenia w domu bez względu na pogodę i porę roku. Dodatkowo gwarantuje ona możliwość regulacji prędkości i stopnia nachylenia, co przekłada się na komfortowy, i efektywny trening. 

Bieganie jest dyscypliną sportową, która przynosi wiele korzyści. Oczywiście nic nie zastąpi treningów na świeżym powietrzu, ale bieżnia elektryczna ma także wiele innych zastosowań.

Będzie szczególnie przydatna zimą, kiedy warunki atmosferyczne nie pozwalają na treningi na zewnątrz. Sprawdzi się także, wtedy gdy powietrze jest bardzo zanieczyszczone. Oddychanie toksycznym powietrzem zostało porównane w szkodliwości do palenia papierosów, czasem więc warto jest oszczędzić sobie wyjścia z domu. Przyda się także wtedy, gdy brakuje Ci motywacji i znajdujesz coraz lepsze wymówki do pozostania w ciepłym łóżku.  Jeśli szansa opuszczenia treningu staje się realna, bieżnia elektryczna może okazać się niezastąpiona. Dzięki niej nie zrezygnujesz z ćwiczeń i nauczysz się nie odpuszczać. Dodatkowo w trakcie biegania możesz obejrzeć film lub serial, na który zwykle nie masz czasu. 

Bieżnia elektryczna pozwoli Ci także na monitorowanie postępów. Jej dodatkowe funkcje pokażą Ci dotychczasowe osiągnięcia dzięki czemu możesz podnieść stopień trudności treningów dopasowując go do Twoich aktualnych możliwości. 

Jeżeli nie masz zbyt dużo miejsca w naszej ofercie znajdziesz także bieżnie składane. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl