do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Bieżnie

Uwielbiasz biegać, ale w Twojej okolicy nie ma odpowiedniego miejsca? Takwiele.pl ma na to rozwiązanie! Zainwestuj w bieżnie! Nasze produkty dostosują się do Twojego rytmu. Nie ma znaczenia więc, czy jesteś początkującym, czy zawodowym biegaczem. Jest kilka wersji do wyboru, więc sam zdecyduj, która okaże się dla Ciebie najlepsza.

Bieżnia elektryczna HMS BE3200 Bieżnia elektryczna hms be3200
Producent: HMS
Cena: 3 636,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bieżnia elektryczna HMS BE3601 i Bieżnia elektryczna hms be3601 i
Producent: HMS
Cena: 4 412,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bieżnia elektryczna HMS BE5856 Bieżnia elektryczna hms be5856
Producent: HMS
Cena: 4 902,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bieżnia OVICX X3 PLUS bluetooth, 1-20km Bieżnia ovicx x3 plus bluetooth, 1-20km
Producent: OVICX
Cena: 4 098,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bieżnia Urevo U1 Smart Walkingpad Bieżnia urevo u1 smart walkingpad
Producent: UREVO
Cena: 1 290,99 zł
szt.
zobacz więcej
 

Bieżnia dla domu - trening wytrzymałościowy z prywatnością

W siłowniach od dawna są standardem, a bieżnie cieszą się również rosnącą popularnością w prywatnych gospodarstwach domowych. Obiecują treningi niezależne od pogody i sezonu i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki zaawansowanej technologii modele można złożyć do pracy w domu, a także mieć narzędzia analityczne,które dokumentują sukces treningowy.

Kup bieżnię do treningu wytrzymałościowego w domu
TRENUJ Z POWODZENIEM W DOMU Z BIEŻNIĄ I SCHUDNIJ

Mało czasu? Oto najważniejsze pytania dotyczące bieżni, na które krótko udzielono odpowiedzi!

Czy składana bieżnia jest przydatna do treningu w domu?

Istnieje wiele dobrych powodów, aby zdecydować się na trening we własnych czterech ścianach. W szczególności bieganie w parkach, lasach i ruchu drogowym w zimnych porach roku niesie ze sobą niebezpieczeństwa, które nie odnoszą się tylko do słabej widoczności. Wyposażony w składane mechanizmy i uchwyty transportowe, sprzęt fitness jest łatwy w obsłudze i znika w szafkach i niszach w sposób oszczędzający miejsce.

Jaka jest minimalna powierzchnia bieżni bieżni?

Oprócz promienia prędkości, bieżnik powinien również skupiać się podczas treningu z bieżnią. Jest to mierzone rozmiarem kroku i położeniem stopy. Przy niskich prędkościach oba mogą być nadal dobrze skoordynowane, ale podczas szybkiego biegu sekwencja ruchów zmienia się gwałtownie. Jeśli więc pracujesz nad maratonem lub chcesz trenować krótkie sprinty, powinieneś wybrać jak największą nawierzchnię do biegania. Wymagany bieżnik zależy zatem przede wszystkim od wielkości ciała i intensywności ruchu.

Jakie są zalety bieżni elektrycznej?

W porównaniu do bieżni mechanicznych, bieżnie elektryczne są wyposażone w silnik i dlatego mogą być indywidualnie regulowane przez prędkość jazdy. Większość bieżni elektrycznych jest również wyposażona w narzędzia analityczne do monitorowania tętna i jest ergonomicznie zaprojektowana w celu ochrony stawów podczas ćwiczeń.

Jak konserwować lub czyścić bieżnię?

Bieżnie elektryczne są dość niewrażliwe na wibracje e.B. Niemniej jednak należy zwrócić uwagę na załączone wskazówki pielęgnacyjnymi,aby cieszyć się sprzętem fitness przez długi czas. Należy więc zwrócić uwagę na odpowiednią powierzchnię podczas treningu i sprawdzić elementy bieżni pod kątem prawidłowego funkcjonowania przed i po każdej sesji treningowej. Ponadto mata do biegania musi być regularnie ponownie napinana, a dolna powierzchnia ponownie olejowana.

Ile kosztuje tania bieżnia?

W przeszłości bieżnie były nadal częścią luksusowego sprzętu do treningu we własnym domu. W dzisiejszych czasach jednak niewiele stoi na przeszkodzie treningowi domowemu. Crosstrainery, ergometry, ławki obciążeniowe, rowery wewnętrzne i bieżnie stały się znacznie lżejsze i mogą przekonać dobrymi cenami wejścia. Są więc już wysokiej jakości bieżnie od 300 euro.

Jak znaleźć najlepszą bieżnię do treningu?

Aby znaleźć najbardziej odpowiednią bieżnię elektryczną dla siebie, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, liczbę użytkowników, kategorie wagowe i wzrost użytkowników, częstotliwość sesji treningowych i wiele innych punktów.

Informacje i najczęściej zadawane pytania dotyczące bieżni

Bieżnie należą do klasyków wśród rowerów treningowych. Zrozumiałe, ponieważ bieganie jest jedną z najbardziej naturalnych form ruchu u ludzi i dlatego jest idealne do holistycznego treningu fitness. Trening na bieżni nie tylko obciąża ogólne mięśnie ciała, ale także stymuluje układ sercowo-naczyniowy,układ odpornościowy i metabolizm tłuszczów. Jakie tematy i pytania poruszają świat aspirujących domowych biegaczy sportowych i jak znaleźć najlepszą bieżnię dla swoich potrzeb, znajdziesz w naszym obszernym przewodniku.

Biegająca kobieta z tabletem na designerskiej bieżni w biurze
WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU ODPOWIEDNIEJ BIEŻNI
Kobieta trenuje w domu na bieżni
DZIĘKI BIEŻNI ELASTYCZNY TRENING JEST MOŻLIWY PRZY KAŻDEJ POGODZIE

"Bieganie oznacza wolność. Tak wielu biegaczy tego doświadcza. Bieżnia w domu oznacza to w szczególny sposób, ponieważ jej największym plusem jest elastyczność. Możesz uciec w dowolnym momencie - niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest śnieg, czy podlewanie."

Trenuj w domu z kompaktowymi bieżniami

Niezależnie od tego, czy jest to profesjonalne urządzenie w wersji studyjnej, czy kompaktowa do zastosowań prywatnych: Bieżnie elektryczne działają zgodnie z jedną i tą samą zasadą: Silnik przesuwa powierzchnię stojaka w przeciwnym kierunku, co zachęca ciało do chodzenia. Żądaną prędkość można wybrać za pomocą sterowania,które obejmuje zakresy od wolnego do szybkiego. Krótkie i bardziej intensywne sesje biegowe można zatem optymalnie zaimplementować również we własnych czterech ścianach. Użytkownicy sami decydują, jak długo i jak szybko chcą trenować. W przeciwieństwie do treningu na świeżym powietrzu lub na siłowni, zaletą jest możliwość utrzymania formy bez presji czasu i spojrzenia osób trzecich. Po zakończeniu treningu biegowego sprzęt sportowy jest kompaktowo odkładany na bok lub całkowicie schowany.

Zalety bieżni elektrycznych

Dodatek "elektryczny" jest tak ważny w bieżni fitness, ponieważ istnieją również bieżnie mechaniczne. Nie mają one jednak silnika i wymagają większego napięcia ciała, ponieważ pas jest poruszany wyłącznie własną siłą. Inną wadą jest to, że musisz się trzymać, aby sprowadzić siłę do pasa. Nie dotyczy to oferowanych tutaj bieżni, ponieważ wszystkie są wyposażone we własny silnik. Zalety podsumowano w następujący sposób:

Korzyść

Zalety bieżni elektrycznych

  • Trening nie jest zależny od pogody i światła dziennego
  • Prędkość jazdy i kąt nachylenia (w zależności od modelu) można indywidualnie regulować
  • Bieżnie elektryczne uruchamiają się automatycznie podczas ruchu
  • Przekonujący stosunek ceny do wydajności, który opłaca się przy każdej sesji treningowej
  • Narzędzia analityczne oceniają trening i monitorują tętno
  • Nowoczesne bieżnie to cuda oszczędzające miejsce i można je łatwo schować
  • Chodzenie, chodzenie, jogging i sprint na jednym urządzeniu
  • Trening delikatny dla stawów

Ile kosztuje bieżnia?

Na przełomie tysiącleci bieżnie do domu były nadal częścią luksusowego wyposażenia. Gdybyś miał własną salę sportową, mógłbyś umieścić ciężkie komponenty. Były one jednak mniej odpowiednie do pracy w mieszkaniach i strefach tranzytowych. W dzisiejszych czasach jednak mało co stoi na przeszkodzie treningowi domowemu. Crosstrainery, ergometry, ławki obciążeniowe, rowery wewnętrzne i bieżnie stały się znacznie lżejsze i mogą przekonać dobrymi cenami wejścia.

Bieżnia fitness: nawet klasa podstawowa przekonuje

Modele są szczególnie lekkie i oszczędzają miejsce w tym samym czasie, a specjalne modele, takie jak SlimWalk S200, można również zabierać na wycieczki. Już tanie modele, takie jak bieżnia Hometrack HT500, przekonują przydatnymi funkcjami. Na przykład uchwyt na tablet umożliwia strumieniowe przesyłanie seriali i filmów podczas treningu, a także służy jako dodatkowa pomoc motywacyjna. Na życzenie czujniki tętna zintegrowane z monitorem uchwytu monitorują tętno, które monitor uwidocznia. Każdy, kto ceni sobie muzykę podczas treningu, będzie zadowolony z połączeń AUX. Zaprogramowane tryby programu określają intensywność, która w zależności od modelu porusza się w zakresie prędkości od 0,3 do 18 km/h. Inne opcje obejmują kolor. Bardzo decydującym punktem jest amortyzacja, którą daje wszystkie oferowane tutaj bieżnie. W ten sposób bieżnik pozostaje równomierny i łatwo pochłania światło i twardszy wygląd.

Trenuj w domu z tanią bieżnią
BIEŻNIA KLASY PODSTAWOWEJ DLA DOMU NIE MUSI BYĆ DROGA

Pobór mocy na bieżniach

W kosztach następczych bieżni sportowej należy oczywiście wziąć pod uwagę zużycie energii. Dzięki nowoczesnym silnikom jest to jednak ograniczone. Skrócony do czasu treningu, nie będzie znaczącego dodatkowego zużycia. W naszym modelu podstawowym zużycie energii wynosi 0,55 kW,co powoduje koszty energii elektrycznej w wysokości około 10 centów przy cenie kilowata wynoszącej 18 centów za godzinę.

Jeszcze więcej trybów i prędkości jazdy z bieżnią

Zakresy prędkości różnią się w zależności od urządzenia do jazdy i nie każdy lubi prędkość początkową 1 km/h. Tak więc najniższy poziom jednej z naszych bieżni wynosi 0,3 km/h,co pozwala na powolne chodzenie i łatwe chodzenie. W krokach co 0,1 km/h prędkość można indywidualnie regulować i zwiększać nawet o 18 km/h. Idealny do wykonywania relaksujących sesji treningowych i intensywnych ćwiczeń wytrzymałościowych. Uchwyty na butelki z wodą i interfejs Bluetooth rozszerzają ramkę, a zintegrowany wyświetlacz zapewnia wnikliwe informacje na temat zużycia kalorii, wagi i tętna. Tak więc składane bieżnie nie ustępują w żaden sposób sprzętowi sportowemu na siłowni. Można je nawet zaprogramować lub dostosować do własnych potrzeb.

Informacja

Zalecenie:Jeśli nie tylko chcesz zachować formę na bieżni sportowej, ale także dążyć do zmniejszenia masy ciała, powinieneś zwrócić uwagę na cechy techniczne przy wyborze. Jeśli pożądana bieżnia ma licznik kalorii na pokładzie, sukcesy można udokumentować.

Nowoczesne bieżnie: łatwe do przechowywania i szybkie w konfiguracji

Istnieje wiele dobrych powodów, aby zdecydować się na trening we własnych czterech ścianach. W szczególności bieganie w parkach, lasach i ruchu drogowym w zimnych porach roku niesie ze sobą niebezpieczeństwa, które nie odnoszą się tylko do słabej widoczności. Mokre i śliskie podłogi przyczyniają się do odpoczynku, a pogoda wpływa również na układ sercowo-naczyniowy. Jeśli nie chcesz obejść się bez treningu wytrzymałościowego, znajdziesz odpowiednią alternatywę w bieżni sportowej. Wyposażony w składane mechanizmy i uchwyty transportowe, sprzęt fitness jest łatwy w obsłudze i znika w szafkach i niszach w sposób oszczędzający miejsce. Jak tylko nadejdzie kolejna sesja ćwiczeń, nowoczesne bieżnie można równie szybko ponownie skonfigurować; i to w każdym pokoju. Kompaktowe wymiary sprzyjają niewielkim rozmiarom, a jeśli sprzęt fitness ma rolki transportowe,potrzeba jeszcze mniej siły, aby przenieść go z A do B. Zestawy kołowe są szczególnie praktyczne, jeśli sala szkoleniowa znajduje się nieco dalej od miejsca przechowywania lub bieżnia jest przechowywana pod łóżkami lub kanapą.

Kobieta chowająca i ustawiająca bieżnie
W ZALEŻNOŚCI OD MODELU BIEŻNIĘ MOŻNA ZŁOŻYĆ DO GÓRY LUB CAŁKOWICIE ZŁOŻYĆ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium