do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Opcje przeglądania
Mini Bike Enduro Cross 49 cc 2-suw (czerwony) Mini bike enduro cross 49 cc 2-suw (czerwony)
Cena: 2 105,45 zł 2 263,93 zł
zobacz więcej
 • promocja
Mini Bike Enduro Cross 49 cc 2-suw (niebieski) Mini bike enduro cross 49 cc 2-suw (niebieski)
Cena: 2 105,45 zł 2 263,93 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Mini Bike Enduro Cross 49 cc 2-suw (pomarańczowy) Mini bike enduro cross 49 cc 2-suw (pomarańczowy)
Cena: 2 105,45 zł 2 263,93 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Mini Bike Enduro Cross 49 cc 2-suw (zielony) Mini bike enduro cross 49 cc 2-suw (zielony)
Cena: 2 105,45 zł 2 263,93 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Rowery crossowe dla dzieci

Tak zwane rowery terenowe, które zapewniają również dużą wydajność na stokach jako rowery crossowe dla dzieci, zapewniają żywą zabawę z jazdy na zewnętrznym torze wyścigowym. Dobry rower crossowy dla dzieci charakteryzuje się tym, że nadaje się jako lekki do szybkich manewrów jazdy. Ponadto, niezależnie od tego, czy jest to motocykl elektryczny dla dzieci, czy benzyna motocyklowa dla dzieci, przetwarzanie wszystkich komponentów powinno przekonać jakością.
Ponieważ wyścigi na dwóch kołach stają się coraz bardziej popularne wśród dzieci, istnieją rowery crossowe dla dzieci w różnych wersjach. W zależności od wzrostu, masy ciała i doświadczenia małego łowcy stoków, możesz kupić dokładnie taki rower crossowy, który jest dostosowany do jego potrzeb. Kinder JUGEND CROSS DIRTBIKE JC125 cc 17/14 można polecić szczególnie nastolatkom i dzieciom od 8 lat.
Aby nieco ułatwić orientację, zebraliśmy dla Ciebie kilka ważnych informacji. Dzięki nim możesz być pewien, że znajdziesz dokładnie odpowiedni rower crossowy dla swojego dziecka. Firma Takwiele oferuje Państwu szeroką gamę wysokiej jakości motocykli dziecięcych. Zwinna dynamika jazdy z maksymalnymi funkcjami bezpieczeństwa!

Motocykl dziecięcy elektryczny lub motocykl dla dzieci benzyna – różnice

Zasadniczo znajdziesz motocykl dziecięcy w obu wariantach. Trudno odróżnić pod względem wzornictwa, oba dziecięce warianty Crossbike mają inny silnik.
Motocykl elektryczny dla dzieci jest zwykle używany jako model podstawowy, taki jak widelec wzmocniony Children's Mini Electric Crossbike Gazelle 500 Watt. Ponieważ tutaj przy umiarkowanej prędkości zapewnione jest powolne przyzwyczajenie. Z drugiej strony młodzi profesjonaliści uciekają się do benzynowych motocykli crossowych dla dzieci. Dzięki rowerom crossowym dla dzieci w tej kategorii dzieci doświadczają toru poprzecznego jak dorośli profesjonaliści. Od samego początku mogą doświadczyć autentycznej przyjemności z jazdy na dwóch kółkach. Kupując rower crossowy dla dzieci, zawsze powinieneś porównać informacje techniczne ze statusem treningowym swojego potomstwa.
W ramach oferty firmy Takwiele, oba warianty Cross Bike dla dzieci posiadają rozbudowany pakiet bezpieczeństwa. Ponieważ dziecko powinno być wypuszczone na tor tylko z bezpiecznym motocyklem dla dzieci.

Benzyna motocyklowa dla dzieci – na twardych stokach

Wybór rowerów crossowych dla dzieci firmy Takwiele jest duży. W ten sposób Twoje dziecko ma możliwość wyboru roweru terenowego dla dzieci, który pasuje mu zarówno pod względem wzornictwa, jak i wydajności technicznej. Nasze motocykle motocrossowe firmy Takwiele dla dzieci przyspieszają w mgnieniu oka dzięki zwinnym silnikom benzynnym.
Tutaj młodzi jeźdźcy z pewnym doświadczeniem treningowym znajdą dokładnie rower terenowy dla dzieci, który rzuca wyzwanie i promuje ich talenty jako jeźdźca motocrossowego. O ile nie zaznaczono inaczej, różne modele mają przyciągający wzrok design wyścigowy.
Z technicznego punktu widzenia Twoje dziecko może spodziewać się sportowych filtrów powietrza i sportowego wydechu. W ten sposób nasze motocykle dziecięce firmy Takwiele z silnikami benzynowymi konsekwentnie zapewniają maksymalne osiągi podczas treningów i zawodów.
Dane techniczne - Motocykle terenowe z silnikiem benzynowym (w zależności od modelu należy zapoznać się z odpowiednim opisem produktu):

 • Od 5 lat: 2-suwowy 49cc, do 40 km/h
 • Od 8 lat: 4-suwowy 125cc, do 80 km/h

Motocykl dziecięcy elektryczny – umiarkowany model podstawowy

Udoskonalenia techniczne i wyrafinowany pakiet bezpieczeństwa. Idealny dla początkujących kierowców. Tak więc wszyscy początkujący fani motocrossu mogą przyzwyczaić się do zachowania podczas jazdy elektrycznym motocyklem dziecięcym krok po kroku. Już od pierwszej wyprawy!
Tutaj Twój mały kierowca może oczekiwać wyrafinowanej interakcji poszczególnych komponentów technicznych. Pełna kontrola przy maksymalnej mocy. Niezawodne działanie zapewnia mocny akumulator i dobry silnik elektryczny.
Informacje techniczne - Rowery terenowe z silnikiem elektrycznym (w zależności od modelu należy zapoznać się z odpowiednim opisem produktu):

 • Od 5 lat: do 25 km/h można dławić w 3 etapach
 • Brak czasochłonnej konserwacji silnika
 • Brak produkcji spalin
 • Brak hałasu silnika

Wyrafinowany sprzęt do niezawodnej jazdy z rowerem crossowym dla dzieci

Oprócz motoryzacji, każdy dziecięcy rower crossowy od firmy Takwiele oferuje inne funkcje, które zapewniają maksymalną przyjemność z jazdy. Kupując rower crossowy dla dzieci, należy zawsze zwracać uwagę na szczegóły w opisie produktu. Jest to jedyny sposób, aby zapewnić potomstwu możliwość bezpiecznego rozpoczęcia stoku i optymalnego rozwijania umiejętności jazdy.
Cechy produktu:

 • Wzmocniony widelec i/lub
  wzmocniona rama:
  - Większa stabilność nawet przy bardziej śmiałych manewrach i sztuczkach jazdy - Widelec upside Down w połączeniu z odpowiednimi amortyzatorami powoduje miękkie zawieszenie po skokach i upadkach
 • Lekkość: Lepsze prowadzenie dla Twojego dziecka, pełna koncentracja na torze
 • Automatyczna skrzynia biegów: Ciągłe przyspieszanie dla maksymalnej wydajności
 • Elektroniczny zapłon, bezobsługowy
 • Malowane proszkowo aluminiowe rozruszniki
 • Sportowy układ wydechowy
 • Sportowy filtr powietrza

Najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń zapewniające bezpieczny sukces

W trosce o Twoje dziecko stawiamy na najwyższe standardy bezpieczeństwa przy wyposażaniu każdego dziecięcego roweru crossowego. Jest to jedyny sposób, w jaki Twoje dziecko może beztrosko ukończyć okrążenia na torze wyścigowym i ćwiczyć to szybkie hobby.
Dlatego w gamie znajdziesz tylko rowery terenowe dla dzieci z mocnymi hamulcami, miękko sprężystymi amortyzatorami, wzmocnionymi komponentami zapewniającymi stabilność w terenie i różnymi funkcjami zatrzymania awaryjnego. Ponadto niektóre motocykle dziecięce można dostosować do wzrostu młodego jeźdźca. Zawsze należy pamiętać o szczegółach każdego roweru biegowego dla dzieci w odpowiednim opisie produktu.

Pakiet bezpieczeństwa (w zależności od modelu):

 • Przewód zrywający na kierownicy, który natychmiast wyłącza silnik w przypadku upadku lub utraty kontroli
 • Wyłącznik silnika na kierownicy
 • Obrotowy uchwyt przepustnicy
 • Stopniowe dławienie, aby dostosować maksymalną prędkość do doświadczenia dziecka
 • Przednie i tylne hamulce tarczowe
 • Amortyzator

Dla kogo odpowiedni jest rower crossowy dla dzieci?

Wyraźnie podkreślamy, że rower crossowy dla dzieci nie jest zabawką. Jest to raczej zmotoryzowany pojazd dziecięcy. Celem jest wykorzystanie jako sprzętu sportowego. Dlatego rower crossowy dla dzieci jest przeznaczony dla dzieci, które chcą ćwiczyć wyścigi.
W przypadku pierwszych prób jazdy szczególnie odpowiedni jest pojazd dziecięcy kategorii motocykl elektryczny dla dzieci. Ponieważ pozwala to na proste środki ostrożności i umiarkowaną prędkość na pierwsze podejście do sportu motocrossowego.
Dla wyszkolonych dzieci, które jeżdżą regularnie, a także chcą brać udział w zawodach, interesujące mogą być pojazdy dziecięce z kategorii benzyny motocyklowej dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium