do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Urządzenia do masażu


Ból pleców i spięte mięśnie? Pozbądź się dolegliwości w domu korzystając z urządzenia do masażu. W takwiele.pl znajdziesz pistolety do masażu, które szybko rozbiją i rozluźnią spięte mięśnie i przyniosą Ci ulgę na długo.

Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość

Pistolet do masażu - skuteczne rozluźnienie mięśni do użytku domowego

Po ciężkim dniu pracy lub intensywnej sesji sportowej ciało tęskni za relaksem. Podczas gdy ćwiczenia rozciągające pomagają tylko w ograniczonym stopniu, użycie pistoletu do masażu pozwala na ukierunkowane rozluźnienie mięśni. Pistolet do masażu generuje wibracje, które można indywidualnie regulować w zależności od pożądanej intensywności. Załączniki, specjalnie opracowane do różnych zastosowań, zapewniają, że powięź i grupy mięśni są delikatnie rozluźnione, a organizm korzysta z lepszego krążenia krwi. Dzięki pracy bateryjnej i poręcznej konstrukcji pistolet do masażu nadaje się do zastosowań mobilnych,które nie wymagają personelu medycznego.

Kobieta używa pistoletu do masażu w domu na udzie w celu rozluźnienia mięśni
PISTOLET DO MASAŻU OFERUJE WIELE ZASTOSOWAŃ W DOMU

Mało czasu? Tutaj na najważniejsze pytania dotyczące pistoletu do masażu krótko odpowiedziałem!

Jak działa pistolet do masażu?

Dzięki wbudowanemu silnikowi elektrycznemu i zintegrowanej baterii pistolet do masażu generuje do 2 800 wibracji na minutę. Najwyższej jakości pistolety masujące posiadają tzw. silnik bezszczotkowy o niskim poziomie konserwacji,w którym nie dochodzi do kontaktu ślizgowego pomiędzy ruchomym wirnikiem a stojanem stałym.

Która aplikacja jest przydatna z pistoletem do masażu?

Pistolet do masażu nadaje się przede wszystkim do użytku przed i po sporcie. Ale także w innym czasie wolnym i w codziennym życiu zawodowym,np.B. gdy siedzisz zbyt długo podczas pracy biurowej, napięcia można szybko zaradzić za pomocą pistoletu do masażu i można zapobiec długoterminowym ograniczeniom w poruszaniu się.

Jaki jest efekt pistoletu do masażu?

Regularne prawidłowe stosowanie pistoletu do masażu pomaga złagodzić napięcie mięśni i złagodzić ból w leczonych regionach. Zabieg prowadzi nie tylko do szybszej regeneracji,ale także do poprawy zakresu ruchu. Tymczasem pistolety do masażu są również stosowane w środkach terapeutycznych do masażu tkanek głębokich.

Jakie głowice masujące i przystawki posiada pistolet do masażu?

Najlepsze pistolety do masażu mają co najmniej cztery przystawki,z których wszystkie zostały zoptymalizowane do różnych celów. Jakość jest na pierwszym planie, dlatego "tylko" cztery wysokiej jakości załączniki mogą wystarczyć. Większe pistolety masujący czasami mają sześć nabojów, łopat, widelców, młotków i metalowych akcesoriów.

Informacje i często zadawane pytania dotyczące pistoletu do masażu

Poprzez punktualne wibracje i zabiegi, pistolet do masażu obiecuje szybkie lekarstwo na ból i napięcie mięśni. W amerykańskim przemyśle fitness pistolety do masażu od dawna są standardem, a technologia rośnie również w tym kraju. Jak pistolet do masażu zyskał tak dużą popularność i jak skuteczny i odpowiedni do codziennego użytku jest naprawdę, dowiesz się z naszego obszernego przewodnika.

Informacje o pistolecie masującym ze zdjęciem aplikacji
INFORMACJE NA TEMAT WYBORU ODPOWIEDNIEGO PISTOLETU DO MASAŻU
Pistolet do masażu do zabiegów wibracyjnych
PISTOLET DO MASAŻU WNIKA GŁĘBOKO W MIĘŚNIE

Pistolet do masażu stanowi dobre uzupełnienie fizjoterapeuty. W przypadku drobnych napięć może zapewnić szybkie i nieskomplikowane lekarstwo.

 

Co wyróżnia pistolet do masażu?

Pistolet do masażu swoją nazwę zawdzięcza swojej konstrukcji, dzięki której można go trzymać jedną ręką jak pistolet i łatwo go lyed. W szybkim rytmie masażer dłoni eicuje wibracje, które przenikają do tkanki, aby rozluźnić partie mięśniowe i uwolnić napięcie. Ponadto trwałe akumulatory litowo-jonowe zapewniają długotrwałe aplikacje, które mogą trwać do pięciu godzin z dobrym pistoletem do masażu.

Korzyść

Pistolet do masażu na powięź

W odniesieniu do skutecznych masaży termin "powięź" często pojawia się w literaturze specjalistycznej. Tak więc oferowane tutaj modele są również określane jako pistolety powięziowe, ponieważ zostały specjalnie opracowane do rozluźnienia otaczającej tkanki łącznej. Jako cienka, przypominająca ścięgna warstwa, powięź łączy i otacza mięśnie, więzadła, ścięgna, a także stawy i narządy. Są zatem uważane za ważny składnik wszystkich grup mięśniowych w ciele, który można wzmocnić regularnymi zabiegami masażu.

Masażer z prawdziwym efektem głębi

Masażery do użytku domowego są obecnie dostępne w szerokiej gamie wzorów i nie bez powodu cieszą się rosnącą popularnością. Czy to w celach relaksacyjnych po pracy, czy jako kojący towarzysz podczas pracy podczas siedzenia - wibracje i ruchy obrotowe przyczyniają się do rozluźnienia napiętych części ciała i pomagają w regeneracji zestresowanych grup mięśniowych. Często mięśnie pleców i szyi znajdują się na pierwszym planie, ponieważ jest to nieprawidłowo obciążone godzinami pracy biurowej. Postawa jest również zauważalna na rękach i nogach, a wiele osób skarży się na ból nóg w godzinach wieczornych. Masaż może pomóc,ale jego sukces zależy przede wszystkim od intensywności. Właśnie w tym miejscu pistolet do masażu może się utrzymać, ponieważ działa znacznie głębiej w tkankę niż w przypadku porównywalnych produktów w segmencie masażerów.

Informacja o efekcie głębokości masażu za pomocą pistoletu masujący MM100 ze zdjęciem aplikacyjnym
ZASTOSUJ PISTOLET DO MASAŻU, ABY SKUTECZNIE MASOWAĆ TKANKI GŁĘBOKIE W DOMU

Rodzaje masażerów

Popularne masażery obejmują pasy do masażu pleców, a także poduszki do masażu szyi. Oba pracują nad ciśnieniem i są odpowiednie tylko dla określonych obszarów ciała. Podobnie jest z fotelami masującymi i poduszkami masującymi, których zakres działania zwykle rozciąga się od siedzenia do mięśni szyi. Chociaż często podaje się uwagę na temat użytkowania całego ciała, maty do masażu i podkładki są niewielkie lub w ogóle nie nadają się do obszarów nóg i ramion. W przypadku skutecznych masaży wszystkich grup mięśni warto kupić pistolet do masażu, który można specjalnie dostosować do różnych potrzeb.

Kobieta jest leczona na siłowni za pomocą pistoletu do masażu do rozluźniania mięśni i rozluźniania powięzi
PISTOLET DO MASAŻU MOŻE BYĆ UŻYWANY ELASTYCZNIE SAMODZIELNIE, A TAKŻE Z POMOCĄ INNYCH

Uczucie vs. Efekt - Oto zalety pistoletu powięziowego

Uderzającym trendem w rozwoju masażerów jest zintegrowana technologia grzewcza. Emitowane ciepło ma na celu zapewnienie użytkownikom przyjemnego uczucia i przyczynia się do dodatkowego rozluźnienia górnej tkanki łącznej. I to jest dokładnie różnica w stosunku do pistoletu do masażu,który wnika znacznie głębiej w tkankę i rozluźnia ją we wszystkich trzech warstwach. Chociaż stosowanie podgrzewanej maty do masażu może początkowo wydawać się przyjemniejsze, kluczowa jest rzeczywista skuteczność. W końcu klasyczny masaż ręczny nie polega na pieszczotach skóry, ale na głębokim rozluźnieniu powięzi pod spodem za pomocą ruchów ugniatających. Emitując wibracje w określonym zakresie ruchu, pistolet do masażu osiąga pożądany efekt. Tak więc poręczny masażer nadaje się również do zastosowań przed sportem w celu rozgrzania poszczególnych grup mięśni. Ponadto masażer do domu przekonuje stosunkiem ceny do wydajności,ponieważ pistolet powięziowy może być używany niezwykle elastycznie.

Korzyść

Zalety pistoletu powięziowego

 • Prawdziwy masaż tkanek głębokich tkanki łącznej
 • Poręczna konstrukcja i niska masa własna
 • Aplikacja całego ciała za pomocą różnych osprzętu
 • Aplikacje mobilne dzięki pracy bateryjnej
 • Indywidualnie wybierane poziomy intensywności
 • Nadaje się do rozgrzewki i schłodzenia

Pistolet na powięź: Łatwa aplikacja z trwałym efektem

Jako elektryczny masażer, pistolet powięziowy musi stawić czoła wielu konkurencyjnym modelom. Jednak technologia, która jest wciąż młoda w Europie, ma już ugruntowaną pozycję w dziedzinie fizjoterapii i nadaje się również do użytku prywatnego. Jego szeroki zakres zastosowań sprawia, że eksperci siadają i zwracają na siebie uwagę, ponieważ pistolet do masażu to prawdziwy wszechstronny talent, który przekonuje od prostej regeneracji po masaż tkanek głębokich. Dlaczego osiąga tak wysoki stopień wydajności, można przypisać jego specjalnej konstrukcji. Połączenie wibracji, amplitudy i różnych mocowań sprzyja skutecznym wkładom całego ciała.

Informacja

Zapobiegać napięciom w biurze?

W tym przypadku polecamy nasze fotele do gier,które są przeznaczone do długich okresów użytkowania i delikatnych aplikacji. Tutaj również pistolet do masażu może być używany do wspierania idealnego rozluźnienia mięśni pleców po długim dniu w pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium