do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Rowery treningowe Ergometry


Jesteś zagorzałym fanem gier, a może szukasz idealnego prezentu dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez grania? Tak czy siak, w takwiele.pl na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Zdobądź wyposażenie, którego nie powstydzi się żadnej gamer i sprawdź jakie konsole mogą być Twoje.

Rower magnetyczny HMS M0907 Rower magnetyczny hms m0907
Producent: HMS
Cena: 713,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower magnetyczny HMS M1820-i Rower magnetyczny hms m1820-i
Producent: HMS
Cena: 2 067,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower magnetyczny HMS M6995 Rower magnetyczny hms m6995
Producent: HMS
Cena: 1 169,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower magnetyczny HMS M9239P Rower magnetyczny hms m9239p
Producent: HMS
Cena: 1 120,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower magnetyczny HMS M9239V Rower magnetyczny hms m9239v
Producent: HMS
Cena: 887,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower magnetyczny poziomy HMS R5814-i Rower magnetyczny poziomy hms r5814-i
Producent: HMS
Cena: 2 844,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower magnetyczny srebrny HMS M8750 Rower magnetyczny srebrny hms m8750
Producent: HMS
Cena: 556,99 zł
szt.
zobacz więcej
Rower spiningowy HMS SW7200 Rower spiningowy hms sw7200
Producent: HMS
Cena: 2 666,99 zł
szt.
zobacz więcej
 

Ergometr: Wspólny- delikatny trening wytrzymałościowy we własnych czterech ścianach

Ergometry cieszą się długą tradycją w branży fitness i zdrowia. Pierwszy prototyp został opracowany w 1900 roku dla medycyny sportowej, aw dalszym rozwoju stworzono modele do pracy w domu. Funkcjonalność ergometrów opiera się na klasycznej jeździe na rowerze. Różne poziomy oporu można wykorzystać do wdrożenia lekkiego i intensywnego treningu wytrzymałościowego we własnych czterech ścianach; niezależnie od wieku, ponieważ dzięki wygodnemu sprzętowi gwarantowane jest bezpieczne trzymanie podczas treningu.

Trenuj na ergometrze w domu
TRENUJ I SCHUDNIJ W DOMU ZA POMOCĄ ERGOMETRU

Ergometr ME300 - szczególnie oszczędzająca miejsce wersja klasycznego roweru treningowego

Ergometr ME300 jest koncepcyjnie oparty na zaletach oferowanych przez ME400. To urządzenie treningowe korzysta z tych samych funkcji promujących trening, a dzięki aplikacji QIBER oferuje te same opcje integracji multimedialnej, aby rozszerzyć głębokość treningu ergometru i zwiększyć przyjazność dla użytkownika.

Oprócz hamulca magnetycznego, napędu pasowego,8 poziomów trudności,dużych opcji dostosowywania i eleganckiego wyglądu, ergometr ME300 zachwyca bardziej kompaktową konstrukcją. Dzięki zmniejszonym wymiarom 80 x 45 x 140 cm (dł. x szer. x gł.) i niższej masie własnej wynoszącej 27 kg, szczególnie dba o ograniczenia przestrzenne i jest idealny dla mniejszych osób. Ponadto koło zamachowe o wadze 10 kg jest dostosowane do warunków użytkowania i przyczynia się do zmniejszenia masy własnej.

Ergometer leicht transportieren
ŁATWE PRZESUWANIE I ZMIENIANIE ERGOMETRU

Ze względu na obróbkę związaną z projektowaniem, konstrukcja jest jednak solidna i pozwala, podobnie jak w przypadku ME400, na maksymalną wagę użytkownika wynoszącą 150 kg. Ergometr ME300 to sprzęt sportowy, który umożliwia dodatkowe dostosowanie do indywidualnych potrzeb poprzez zintegrowanie zalet ME400 w jeszcze bardziej kompaktową konstrukcję.

Ergometr ME400 - klasyczny ergotrainer z przyjaznym dla użytkownika wsparciem treningowym

Ergometr ME400 wykorzystuje zalety ergometru rowerowego, które zostały sprawdzone od dziesięcioleci i są stale optymalizowane, i oferuje początkującym i zaawansowanym użytkownikom prosty program fitness we własnych czterech ścianach. Wymiary 95 x 45 x 150 cm (dł. x szer. x wys.) zapewniają bezpieczny stojak, a tym samym beztroskie uczucie treningu. Solidne i wysokiej jakości wykonanie pozwala na maksymalną masę użytkownika 150 kg, co wyraźnie odróżnia ergometr ME400 od innych produktów. Stopki z regulacją wysokości kompensują subtelne różnice w poziomie podłogi, dzięki czemu urządzenie treningowe można ustawić w dowolnym miejscu. Ciężar własny wynosi 31 kg i można go łatwo przenosić dzięki zintegrowanym rolom transporternym.

Aby dostosować ERGOMETER ME400 do indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość zmiany wysokości siedziska w 6 krokach od 75 do 100 cm. Ponieważ głębokość siedziska może być również bezstopniowo zablokowana o 7 cm, a głębokość kierownicy nieskończenie o 100 stopni, to urządzenie treningowe można optymalnie regulować. Dzięki precyzyjnie dopasowanej ergonomii fotela zauważalnie wzrasta komfort podczas treningu, a idealny punkt nacisku na pedały zwiększa efektywność treningu. Szczególnie duży fotel uzupełnia przyjazność dla użytkownika ME400.

Ciężkie koło zamachowe zapewnia ergotrainerowi bardziej realistyczne wrażenia z jazdy. Podobnie, większa siła musi być zużyta na przyspieszenie, które chroni stawy i więzadła. Dzięki kołu zamachowemu o wadze 12 kg ERGOMETER ME400 inwestuje ponad 1/3 własnej masy w ten ważny element, który ma korzystny wpływ na trening i wyróżnia urządzenie na innych rowerach treningowych.

Efekt pedałowania ergometru ME400 jest przenoszony przez cichy napęd pasowy. Minimalizuje to konserwację i minimalizuje zanieczyszczenie środowiska hałasem spowodowanym treningiem fitness. Aby wygenerować różne poziomy trudności lub symulować podjazdy i zjazdy, opór pedałowania można regulować w 8 krokach. Wysokiej jakości hamulec magnetyczny zapewnia więc urozmaicony trening i sprawną pracę na indywidualnym poziomie sprawności.

Miweba Sports Ergometer Vorteile
ERGOMETR MIWEBA SPORTS ZACHWYCA WIELOMA FUNKCJAMI

Eleganckie i ergonomiczne uchwyty zapewniają dobrą przyczepność podczas domowej rundy treningowej, a jednocześnie mierzą aktualny stan sprawności. Czytelny wyświetlacz LCD dostarcza dokładnych informacji o czasie jazdy, aktualnej prędkości,przebytej odległości,już spalonych kaloriach i pulsie. Zapewnia to dobrą kontrolę treningu i zdrowe wyzwanie treningowe.

ME400 należy podkreślić możliwością integracji nowoczesnych mediów. Dzięki uchwytowi na tablet lub smartfon łatwo jest oglądać filmy lub seriale na ergometrze podczas treningu lub odtwarzać motywującą muzykę. Jeśli chcesz więcej, możesz użyć aplikacji QIBER, aby zwiększyć różnorodność treningów oraz rejestrować i udostępniać sukcesy treningowe. Pas tętna wchodzący w zakres dostawy przesyła dane fitness do ergometru, co sprawia, że ERGOMETER ME400 jest multimedialnym ergotrainerem w mgnieniu oka! Nawet konwencjonalny trening cardio staje się motywującym doświadczeniem, w którym sukcesy treningowe można wizualizować i sprawdzać!

Ergometr ME500 - najnowocześniejsze i eleganckie urządzenie treningowe

ERGOMETER ME500 reprezentuje najnowszą generację ergometrów rowerowych i łączy indywidualne możliwości szkoleniowe z najnowocześniejszą technologią i doskonałym wykonaniem. Wysokość siedziska tego urządzenia można regulować w zakresie od 70 do 105 cm w 16 krokach i jest odpowiednia zarówno dla mniejszych,jak i większych osóbze względu na stabilną konstrukcję o dopuszczalnej masie użytkowej 150 kg. Głębokość kierownicy ergometru ME500 można regulować w nieskończoność o 100 stopni, a głębokość siedziska o 11 cm, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie optymalnemu treningowi. Duże siedzisko pozwala na trening wytrzymałościowy w celu zwiększenia poziomu sprawności. Wytrzymałe rolki transportowe umożliwiają przeniesienie ergometru rowerowego w dowolne miejsce i są natychmiast gotowe do użycia.

Wariant treningowy zapewnia dojrzałe koło zamachowe o wadze 14 kg,które można regulować w delikatnych 32 krokach. Zapewnia to nie tylko dokładną kontrolę nad wyzwaniem treningowym i zróżnicowanym obciążeniem pracą, ale także szczególnie delikatny trening. Cichy napęd pasowy przekazuje używaną moc pedałowania, podczas gdy wysokiej jakości hamulec magnetyczny kontroluje opór treningowy.

Wygodna kierownica podtrzymuje wygodną pozycję siedzącą na ergometrze ME500, a dzięki zintegrowanym czujnikom jednocześnie mierzy aktualny impuls treningowy. Umożliwia to optymalną kontrolę obciążenia i trening przyjazny dla zdrowia. Dane z uchwytów są przenoszone na duży i nowoczesny wyświetlacz LCD, na którym można również odczytać czas trwania treningu, aktualną prędkość,przebyty dystans i spalone już kalorie. Za pomocą przyjaznego dla użytkownika wyświetlacza można wybrać 12 predefiniowanych programów treningowych, które zapewniają realistyczny trening fitness i obiecują dużą różnorodność.

Specjalne rozszerzenie doświadczenia szkoleniowego jest możliwe dzięki aplikacji ZWIFT. Za pomocą praktycznego uchwytu na tablet lub smartfon,który w przeciwieństwie do innych ergometrów nie ukrywa wyświetlacza, można zintegrować urządzenie i wybrać szeroką gamę szkoleń. Jednocześnie twoje własne dane treningowe i zdrowotne mogą być przeglądane jeszcze bardziej szczegółowo, przechowywane, a sukcesy fitness mogą być udostępniane. Nawet realistyczne wyścigi mogą być symulowane za pomocą aplikacji ZWIFT, dzięki czemu z ME500 nie ma gwarancji nudy! ERGOMETER ME500 idealnie nadaje się zatem do szerokiego zakresu zastosowań, aby indywidualnie i elastycznie poprawić poziom sprawności przy najwyższym poziomie komfortu.

Ergometer mit Magnetbremssystem und Riemenantrieb
NOWOCZESNY ERGOMETR
Z HAMULCEM MAGNETYCZNYM

Xycling MX-100 X-Bike – specjalna koncepcja roweru spinningowego

Specjalną kategorię treningu domowego oferuje Xycling MX-100, który opiera się na popularnych rowerach spinningowych w koncepcji. Ponieważ ten rodzaj treningu fitness polega na szybkich zmianach prędkości, instalowane jest koło zamachowe o wadze 3 kg. Jest to regulowane na 8 poziomach, dzięki czemu gwarantowany jest zróżnicowany trening. Duże siedzisko i wygodne oparcie pozwalają na długotrwały, wygodny trening, a dostarczone opaski treningowe rozszerzają urządzenie do roweru treningowego całego ciała.

Kompaktowa konstrukcja o wymiarach 68,5 x 40 x 110 cm (dł. x szer. x wys.) i zintegrowany mechanizm składania umożliwiają oszczędzanie miejsca w Xycling MX-100 X-Bike. Wysokość siedziska jest regulowana w 6 krokach od 77 - 87 cm, a niską wagę 17,9 kg można łatwo zmobilizować za pomocą rolek transportowych. Pomimo niewielkich wymiarów, maksymalna waga użytkownika 100 kg jest możliwa dzięki wysokiej jakości wykonania.

Podczas treningu zawsze możesz obserwować i brać pod uwagę swój aktualny puls dzięki czujnikom w uchwytach. Pozwala to na optymalną kontrolę aktualnego poziomu obciążenia podczas wirowania. Na czytelnym wyświetlaczu, oprócz pulsu, prędkość, czas trwania treningu,przebyty dystans i już spożyte kalorie można odczytać i łatwo wybrać za naciśnięciem jednego przycisku.

Dla dodatkowej rozrywki tablet lub smartfon można przymocować do wyznaczonej pozycji. Połączenie za pośrednictwem aplikacji QIBER zapewnia jeszcze większą różnorodność treningów i przegląd własnych danych. Dzięki czemu zawsze możesz ustanawiać i udostępniać nowe rekordy prędkości zmotywowany i z niewyodręczoną sprawnością!

Xycling MX-100 X-Bike oferuje zatem maszynę fitness do domowego obszaru treningowego, która ma wszystko, od okrążeń rozgrzewkowych po spocone sprinty i nadal zapewnia odpowiednią motywację!

Miweba Sports X-Bike Xycling MX-100
MAŁY, ALE RÓŻNORODNY: MX-100
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium