do kasy suma: 0,00 zł
Płyta wibracyjna 4D Wave MV300 (biały) Płyta wibracyjna 4D Wave MV300 (biały)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 671,77 zł 1 797,60 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna 4D Wave MV300 (czarny) Płyta wibracyjna 4D Wave MV300 (czarny)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 671,77 zł 1 797,60 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna 4D Wave MV300 (niebieski) Płyta wibracyjna 4D Wave MV300 (niebieski)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 671,77 zł 1 797,60 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (biały) Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (biały)
Producent: Miweba Sports
Cena: 817,04 zł 878,54 zł
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (czarny) Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (czarny)
Producent: Miweba Sports
Cena: 817,04 zł 878,54 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (Różowy) Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (Różowy)
Producent: Miweba Sports
Cena: 817,04 zł 878,54 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (szary) Płyta wibracyjna Sport 2D MV100 (szary)
Producent: Miweba Sports
Cena: 817,04 zł 878,54 zł
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (biały) Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (biały)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 163,73 zł 1 251,32 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (czarny) Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (czarny)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 163,73 zł 1 251,32 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (niebieski) Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (niebieski)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 163,73 zł 1 251,32 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (Różowy) Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (Różowy)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 163,73 zł 1 251,32 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (szary) Płyta wibracyjna Sport 3D MV200 (szary)
Producent: Miweba Sports
Cena: 1 163,73 zł 1 251,32 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Płyta wibracyjna:Oszczędzający miejsce sprzęt fitness do domu

Sport jest ważną równowagą dla wielu osób, ale w stresującej codzienności często brakuje czasu i motywacji. Wieczorem jeszcze na siłownię, do klubu sportowego lub w ciemno na jogging? W świetle tych perspektyw bardzo wygodne jest to, że trend fitness coraz częściej przenosi się do własnego domu. Regularne sesje ćwiczeń na płycie wibracyjnej pomagają uzyskać kształt ciała.

Ćwiczenia jogi na płycie wibracyjnej
SKORZYSTAJ Z PŁYTY WIBRACYJNEJ W DOMU

Płyta wibracyjna MV100 - trening 2D jak na siłowni

Do kompleksowego treningu we własnych czterech ścianach idealnie nadaje się płyta wibracyjna MV100. Dzięki 99 poziomom intensywności oferuje szeroką adaptację do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu płyta wibracyjna MV100 obejmuje szeroki zakres treningów, od przyjemnych ćwiczeń masażu po spocone intensywne treningi. Wystarczająco duży bieżnik o mocy 70 x 40 cm ma trzy różne strefy wibracji, dzięki czemu można nawet użyć płyty wibracyjnej do wzmocnienia mięśni głębokich. Dla początkujących lub dla stałych rytmów treningowych płyta wibracyjna oferuje 10 gotowych programów treningowych. W ten sposób możesz zacząć natychmiast, nawet bez wcześniejszego doświadczenia i bez czasu przygotowania.

Dla dodatkowej motywacji podczas treningu zapewnia interfejs Bluetooth,dzięki któremu możesz wygodnie odtwarzać ulubioną muzykę za pośrednictwem zintegrowanych głośników. Załączony plakat z instrukcjami ćwiczeń i sugestiami stanowi użyteczną inspirację dla Odmiany treningowej, aby jak w pełni wykorzystać trening wibracyjny. Czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz przekonuje dzięki dołączonemu pilotowi i poświęca treningowi pełną uwagę.

Silnik o mocy 250 W z technologią oscylacji współpracuje z ruchami kołyszącymi, które są zorientowane na naturalną sekwencję ruchu chodzenia, biegania i wchodzenia po schodach. Zakres dostawy obejmuje dwa zespoły treningowe w celu zwiększenia zakresu treningu, co umożliwia efektywny trening całego ciała. Liny zasilające są szybko i bezpiecznie montowane za pomocą karabińczyka, ponieważ MV100 zachwyca przyjazną dla użytkownika obsługą. Praktyczne uchwyty do przenoszenia i zestawy kołowe zapewniają łatwy transport, a przyssawki zapewniają bezpieczne trzymanie, dzięki czemu można łatwo i łatwo ukończyć osobisty program treningowy.

Miweba Sports Vibrationsplatte im Vergleich
Z PŁYTĄ WIBRACYJNĄ MV100 GWARANTUJE WIELOLETNI TRENING

Płyta wibracyjna MV200 - technologia 3D do różnych treningów

Płyta wibracyjna MV200 obejmuje trójwymiarowe spektrum działania poprzez połączenieruchów poziomych, pionowych i oscylacyjnych w celu rozwinięcia efektywnych możliwości zastosowania. Technologia podwójnej motoryki dwóch współpracujących ze sobą silników o mocy 200 W umożliwia uniwersalny trening na 99 poziomach intensywności, począwszy od napięcia mięśni, treningu mobilności i koordynacji oraz spalania tłuszczu po budowanie mięśni. Sesja treningowa MV200 korzysta z precyzyjnego sterowania przez inteligentny procesor, dzięki czemu praca pozostaje dziecinnie proste nawet dla niedoświadczonego użytkownika.

Zaleca się rozpoczęcie od sześciu gotowych programów treningowych,aby szybko i łatwo rozpocząć ćwiczenia. Dwie dołączone opaski treningowe i trzy różne strefy wibracji pozwalają również na bardzo zróżnicowane i precyzyjnie dostosowane do osobistych celów treningowych wykorzystanie płyty wibracyjnej MV200. Wibracje wieloosiowe działają w przyjaznym dla zdrowia zakresie częstotliwości 5-10 Hz i dlatego mogą być nawet zalecane do stosowania przeciwbólowego.

Płyta wibracyjna 3D osiąga wyniki z dużą powierzchnią treningową 80 x 45 cm i jest łatwo usuwana przy ciężarze własności 18 kg dzięki praktycznym rolom transportowym i uchwytom. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania zapewnia maksymalny komfort, a dzięki zintegrowanym głośnikom i interfejsowi Bluetooth płyta wibracyjna MV200 może zostać przekształcona w motywującą siłownię w mgnieniu oka.

Miweba Sports Vibrationszonen der Vibrationsplatte
STREFY NA PŁYCIE WIBRACYJNEJ MUSZĄ BYĆ WYSTARCZAJĄCO DUŻE

Płyta wibracyjna MV300 - Z technologią 4D do najlepszych sukcesów treningowych

Płyta wibracyjna MV300 4D oferuje najnowsze osiągnięcia techniczne i najwyższe know-how, które już teraz wyróżnia się optycznie dzięki wklęsłemu bieżnikowi. Głęboko skuteczna i zróżnicowana stymulacja specjalnie wybieralnych stref ciała rozwija się poprzez skoordynowane oddziaływanie dwóch silników o mocy 300 i 500 watów. Możesz uzyskać dostęp do mocy treningowej 800 watów w unikalnej technologii 4D, którą można precyzyjnie dostosować do swoich celów treningowych za pomocą inteligentnego procesora.

Aby móc optymalnie wykorzystać płytę wibracyjną MV300 4D, oprócz trzech wstępnie zdefiniowanych programów treningowych dostępnych jest wiele opcji ręcznego ustawiania. Głębokość treningu może być indywidualnie kontrolowana przez 16 poziomów intensywności. Trzy strefy drgań na bieżniku o mocy 83 x 45 cm symulują chodzenie, jogging i bieganie, a tym samym są inspirowane naturalnymi procesami ruchu.

Aby uzyskać odpowiednie odczucia, zintegrowane głośniki mogą odtwarzać ulubioną muzykę przez Bluetooth, a tym samym zapewnić dodatkową motywację. Diody LED po bokach w rytm muzyki podkreślają innowacyjną konstrukcję płyty wibracyjnej MV300 i zapewniają każdemu treningowi dodatkowy przepływ. Bardzo ciche silniki w zakresie częstotliwości 50 Hz i różne ćwiczenia umożliwiają w ten sposób doświadczenie treningowe, które gwarantuje skuteczność. Wraz z Miweba Sports MV300 stworzono rower treningowy, który obejmuje kompleksowe spektrum treningowe na najwyższym poziomie, od przyjemnych masaży po treningi siłowe. Ponieważ funkcje można ręcznie zmniejszyć z 4D do 2D, ta płyta wibracyjna może być niewątpliwie nazwana all-in-one wśród domowych trenerów wibracji.

4D Wave Vibrationsfunktion der Vibrationsplatte MV300
PŁYTA WIBRACYJNA 4D DLA OPTYMALNYCH WYNIKÓW TRENINGU

Nowoczesny pilot na nadgarstek ułatwia obsługę i spełnia najwyższe wymagania treningowe, ponieważ nic nie zakłóca koncentracji, a ręce pozostają wolne. Inteligentny wyświetlacz LED jest przejrzyście rozmieszczony i zaprojektowany zgodnie z wysokim standardem. Jako pomocny coaching, dołączony plakat zawiera wskazówki i wskazówki dotyczące najlepszego możliwego wykorzystania płyty wibracyjnej MV300. Dwie przydatne opaski treningowe uzupełniają szerokie zastosowanie tej nowej płyty wibracyjnej i obiecują wysoce wydajny trening całego ciała.

Informacje i często zadawane pytania dotyczące płyt wibracyjnych

Płyty wibracyjne doskonale nadają się do zwiększania lub utrzymywania mobilności, poczucia równowagi, zwinności i siły. Tak różnorodne, jak wykorzystanie płyty wibracyjnej, tak obszerne są pytania i tematy, które towarzyszyły tej maszynie fitness od samego początku. Z naszym przewodnikiem możesz idealnie przygotować się do korzystania z innowacyjnego sprzętu sportowego.

Kobieta robi przysiady na płycie wibracyjnej
WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O WYBORZE ODPOWIEDNIEJ PŁYTY WIBRACYJNEJ
Różowa płyta wibracyjna z pilotem
TRENING WIBRACYJNY STAJE SIĘ RÓWNIEŻ CORAZ BARDZIEJ POPULARNY W DOMU

Trening wibracyjny cieszy się coraz większą popularnością w praktyce i badaniach i będzie nadal zyskiwał na znaczeniu w przyszłości, szczególnie w obszarach profilaktyki i terapii oraz sportów popularnych.

 
 
 

Płyta wibracyjna:Oszczędzający miejsce sprzęt fitness do domu

Sport jest ważną równowagą dla wielu osób, ale w stresującej codzienności często brakuje czasu i motywacji. Wieczorem jeszcze na siłownię, do klubu sportowego lub w ciemno na jogging? W świetle tych perspektyw bardzo wygodne jest to, że trend fitness coraz częściej przenosi się do własnego domu. Regularne sesje ćwiczeń na płycie wibracyjnej pomagają uzyskać kształt ciała.

Ćwiczenia jogi na płycie wibracyjnej
SKORZYSTAJ Z PŁYTY WIBRACYJNEJ W DOMU

Płyta wibracyjna MV100 - trening 2D jak na siłowni

Do kompleksowego treningu we własnych czterech ścianach idealnie nadaje się płyta wibracyjna MV100. Dzięki 99 poziomom intensywności oferuje szeroką adaptację do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu płyta wibracyjna MV100 obejmuje szeroki zakres treningów, od przyjemnych ćwiczeń masażu po spocone intensywne treningi. Wystarczająco duży bieżnik o mocy 70 x 40 cm ma trzy różne strefy wibracji, dzięki czemu można nawet użyć płyty wibracyjnej do wzmocnienia mięśni głębokich. Dla początkujących lub dla stałych rytmów treningowych płyta wibracyjna oferuje 10 gotowych programów treningowych. W ten sposób możesz zacząć natychmiast, nawet bez wcześniejszego doświadczenia i bez czasu przygotowania.

Dla dodatkowej motywacji podczas treningu zapewnia interfejs Bluetooth,dzięki któremu możesz wygodnie odtwarzać ulubioną muzykę za pośrednictwem zintegrowanych głośników. Załączony plakat z instrukcjami ćwiczeń i sugestiami stanowi użyteczną inspirację dla Odmiany treningowej, aby jak w pełni wykorzystać trening wibracyjny. Czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz przekonuje dzięki dołączonemu pilotowi i poświęca treningowi pełną uwagę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony