do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Pojazdy elektryczne

Koparka elektryczna Koparka elektryczna
Cena: 1 149,90 zł
szt.
zobacz więcej
Motocykl elektryczny C031 (czarny) Motocykl elektryczny c031 (czarny)
Cena: 419,90 zł
zobacz więcej
Motocykl elektryczny C031 (czerwony) Motocykl elektryczny c031 (czerwony)
Cena: 419,90 zł
zobacz więcej
 

2. Informacje i często zadawane pytania dotyczące samochodu elektrycznego dla dzieci

W czasach zwrotu drogowego elektryczny samochód dziecięcy nagle pojawia się jako latarnia nadziei na wprowadzenie młodych pokoleń w technologię neutralną pod względem emisji CO2. Ale pomysł na to pojawił się znacznie wcześniej. Około 1930 roku zbudowano pierwszy samochód elektryczny dla dzieci, który podbił serca wielu rodzin. W odpowiednim dla wieku tempie potomstwo mogło poruszać się mobilnie i odkrywać okolicę. Wygodna pozycja siedząca w chronionym nadwoziu pojazdu sprawiła, że poruszanie się było znacznie bezpieczniejsze. Już wtedy zabawa była na pierwszym miejscu, a samochód elektryczny dla dzieci szybko ugruntował swoją pozycję w parkach rozrywki. Historia sukcesu trwa do dziś i zapewnia jasne oczy dzieci na całym świecie. Kupując samochód elektryczny dla dzieci, należy jednak wziąć pod uwagę wiele ważnych punktów. Dzięki naszemu kompleksowemu przewodnikowi oferujemy wszystkie informacje, które powinieneś znać i rozważyć przed zakupem.

 

2.1 Samochody elektryczne dla dzieci oferują edukacyjną wartość dodaną

Gdy tylko twoje potomstwo znajdzie drogę z samochodem dziecięcym, pojawia się pozytywny efekt uboczny, ponieważ dzieci uczą się odpowiedzialnego obchodzenia się z elektrycznym samochodem dziecięcym, a jednocześnie trenują swoje poczucie percepcji i reakcji. Duża różnorodność modeli ma na celu różne potrzeby użytkowników. Na przykład istnieją samochody elektryczne dla dzieci jako jedno- i dwumiejscowe, które nadają się do zabawy i poruszania się. Kreatywne treści do nauki i zabawy można dobrze wprowadzić podczas jazdy i są świetną zabawą dla dzieci i dorosłych.

Bezpieczna jazda dla potomstwa

Aspekty bezpieczeństwa odgrywają ważną rolę w produkcji samochodów dziecięcych. Wszystkie modele są zaprojektowane w taki sposób, aby potomstwo mogło w nich dobrze siedzieć i mieć optymalny widok na wszystkie strony. Pas bezpieczeństwa jest dostępny, ręce i nogi są chronione przez ciało, a jeśli dojdzie do uderzenia, jest amortyzowany przez ciało.

Kinder Elektroauto sicherer Fahrspaß

Dzięki elektrycznemu samochodowi dla dzieci z pilotem rodzice i opiekunowie mogą w każdej chwili samodzielnie zasiąść za kierownicą. Zwiększa to bezpieczeństwo i daje dzieciom niezbędną swobodę zabawy. W zakresie prędkości 3 - 8 km/h małe pojazdy osiągają zrelaksowaną prędkość chodzenia.

2.2 Samochód elektryczny dla dzieci: funkcje i struktura

Wspomniana już różnorodność modeli znajduje odzwierciedlenie nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, ale także w cechach wyposażenia technicznego. Jednak to, co łączy wszystkie samochody dziecięce z napędem elektrycznym, to ich podstawowe funkcje:

2.2.1 Hamowanie i prowadzenie

Przyspieszanie i hamowanie działa za pomocą pedału. Jeśli to przejdzie, samochód elektryczny dla dzieci zacznie się poruszać. Gdy tylko stopa zostanie usunięta z pedału, pojazd szybko zatrzymuje się dzięki zintegrowanemu automatycznemu hamulcowi.

2.2.2 Opony zapewniają pewną przyczepność

Istnieją trzy różne rodzaje opon. Modele podstawowe wykorzystują twarde plastikowe opony, które dobrze radzą sobie na utwardzonych powierzchniach i trawnikach. Są one również dostępne w połączeniu z gumowym pierścieniem,który zmniejsza hałas toczenia i zapewnia lepszą obsługę. Jest to szczególnie widoczne w układzie kierowniczym.

Kinder Elektroauto EVA Reifen

Tak zwane opony EVA i lita guma oferują najwyższy komfort, w którym wibracje i nierówności są najlepiej kompensowane. Chodniki, trawniki, a nawet małe zbocza można łatwo przejść. Przedmioty o ostrych krawędziach mogą jednak wyrządzić niewielką szkodę wszystkim typom opon, ponieważ wszystkie z nich nie wymagają dodatkowej rury powietrznej.

2.2.3 Akumulatory

Zamiast silnika spalinowego samochód elektryczny dla dzieci wykorzystuje napęd akumulatorowy. Jeśli jego wydajność dobiega końca, zintegrowany akumulator można naładować za pomocą dostarczonego zasilającego. Tutaj zachowanie podczas jazdy i pojemność akumulatora określają długość roboczą. Moc jest wyrażana w watach lub Ah (amperogodzh) i zwykle stosuje się dwa lub cztery silniki w celu zapewnienia niezawodnej lokomocji. Czas ładowania wynosi od 4 do 10 godzin, podczas gdy ciągły czas podróży wynosi około 1 - 1,5 godziny.

2.2.4 Jazda do przodu i do tyłu

Dzieciom oszczędza się ściskania podczas jazdy. W zależności od modelu dostępne są do trzech biegów do przodu i jeden bieg wsteczny.

2.2.5 Ciało i bezpieczeństwo

Elektryczny samochód dziecięcy z siedziskiem ma zwykle dwupunktowy pas. Jeśli samochód elektryczny dla dzieci jest wyposażony w podwójne siedzenie, zwykle stosuje się czteropunktowy pas. Nadwozie pojazdu jest wykonane z tworzywa sztucznego i zapewnia wystarczające siedzenie dla Twojego dziecka. Podkonstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby osoby znajdujące się w pojeździe były chronione przed rozpryskiwaniem wody i tym podobne. Ale nie tylko, ponieważ nawet w przypadku kolizji zewnętrzna skóra wytrzymuje i chroni dzieci przed urazami.

2.2.6 Wyposażenie specjalne

Podobnie jak w przypadku ich dużych krewnych z ruchu drogowego, specjalne funkcje poprawiają wrażenia z jazdy. Dzisiejszy elektryczny samochód dziecięcy może być sterowany za pomocą pilota w wielu wariantach modelu i ma na pokładzie nagłośnienie i oświetlenie. Po naciśnięciu przycisku dźwięk i sygnały świetlne imitują otwarcie drzwi i uruchomienie silnika.

Niektóre speedstery mają nawet zintegrowany wyświetlacz i radio z dalszymi opcjami połączeń w obszarze konsoli środkowej. Informacje o poziomie naładowania baterii można wywołać za pomocą ekranu dotykowego i nawiązać dalsze połączenia, np.B. ze smartfonem. Oczywiście nie powinno zabraknąć klaksonu, który daje dzieciom dodatkową przyjemność i przyciąga uwagę.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium