do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Z całą pewnością niejeden z nas pamięta kultowy film "Powrót do przyszłości", a konkretniej drugą część, mająca premierę w 1989 roku. Pokazuje ona przyszłość, jaką sobie wyobrażali ludzie 30 lat temu! Jednym z kultowych akcesoriów, jakie zostały pokazane w filmie, były elektryczne deskorolki latające. I chociaż technologia nie posunęła się na tyle do przodu, aby taką móc się cieszyć, to jednak doskonałą alternatywą są Hoverboardy, jakie znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu online.

Hoverboardy - doskonała zabawa dla każdego

Proponowane deski elektryczne to doskonały pomysł na prezent i to nie tylko dla dziecka, ale też dorosłej osoby! Modele, jakie proponujemy w naszym sklepie, cechują się szczególną stabilnością oraz bezpieczeństwem. Jedynie kilka chwil potrzeba, aby przyzwyczaić się do używania tego niezwykłego pojazdu. W ofercie proponujemy także uniwersalne siedzenia do hoverboardów, hulajnogi elektryczne z lusterkami oraz jeszcze więcej dodatków czy wyjątkowych pojazdów.

Deska elektryczna ROBWAY W1 E-Balance Board (grafitti) Deska elektryczna robway w1 e-balance board (grafitti)
Producent: ROBWAY
Cena: 1 066,00 zł
zobacz więcej
Deska elektryczna ROBWAY W1 E-Balance Board (Grafitti) Deska elektryczna robway w1 e-balance board (grafitti)
Producent: ROBWAY
Cena: 1 066,00 zł
zobacz więcej
 

2. Informacje i często zadawane pytania dotyczące hoverboardu

Hoverboard to rodzaj samo balansującej się deski elektrycznej z kołami. Już sam ten krótki opis jasno pokazuje, że wiele pytań dotyczących tego urządzenia rekreacyjnego krąży w sieci. Co to? Co może zrobić? Dlaczego jest to tak zabawne i jak to w ogóle działa? Dochodzimy do sedna tych i wielu innych pytań dzięki naszemu obszernemu przewodnikowi. W kolejnych rozdziałach oferujemy zatem wszystkie ważne informacje, które powinieneś znać i rozważyć przed zakupem hoverboardu.

 

2. Informacje i często zadawane pytania dotyczące hoverboardu

Hoverboard to rodzaj samobalansującej się deski elektrycznej z kołami. Już sam ten krótki opis jasno pokazuje, że wiele pytań dotyczących tego urządzenia rekreacyjnego krąży w sieci. Co to? Co może zrobić? Dlaczego jest to tak zabawne i jak to w ogóle działa? Dochodzimy do sedna tych i wielu innych pytań dzięki naszemu obszernemu przewodnikowi. W kolejnych rozdziałach oferujemy zatem

2.1 Co to jest hoverboard?

Co to jest hoverboard?

Co to jest hoverboard? Niektórzy pewnie pomyślą teraz o poduszkowcu, ponieważ "hover" oznacza "hover" w języku angielskim. W rzeczywistości lokomocja na hoverboardzie wygląda jak unosząca się nad ziemią. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, że napęd zapewniają małe koła pod lub z boku powierzchni stojaka. Ponadto hoverboardy jeżdżą w zwykłym kierunku, podobnie jak w przypadku Segwaya. Modele popularne na wycieczkach krajoznawczych i miejskich są dobrym porównaniem do opisania, jak działają hoverboardy. Ze względu na bardziej powszechną formę w tym kraju, nasza linia produktów hoverboard nosi nazwę Robway. Płyta samo balansująca lub hoverboard e-balance często pojawiają się jako kolejne nazwy.

2.2 Marzenie o unoszeniu się: jak działa hoverboard

Jak opisano szczegółowo, hoverboardy są przesuwane za pomocą własnej postawy. Aby to zrobić, stopy są umieszczane na stojaku przed rozpoczęciem jazdy. Akumulator zintegrowany z płytą zapewnia działanie małych silników elektrycznych na kołach. Teraz zależy to od poczucia równowagi użytkownika, który tworzy specyfikacje kierunkowe przez odpowiednie nachylenie.

Hoverboard został zaprojektowany tak, aby mógł podróżować zarówno do przodu, jak i do tyłu. Podczas jazdy zakrętami zależy to od pozycji stopy, a przesuwając środek ciężkości ciała, określa się intensywność ruchu. Postawa wygięta do przodu ma bezpośredni wpływ na prędkość. W pozycji pionowej zapewnione jest ostrożne wejście, co prowadzi do szybkiego uczenia się wszystkich funkcji.

2.2.1 Robway - opatentowana technologia z samo stabilizacją

Funkcja płytki samobalansowej

Jeśli szukasz odpowiedniego hoverboardu, napotkasz ogromny rynek ofert. Najwyraźniej granice między urządzeniami podstawowymi i profesjonalnymi zacierają się, co z pewnością może prowadzić do niepewności. Ponieważ operacja wymaga dużej samokontroli fizycznej, szczególnie początkujący mają trudności. Nasze modele Robway zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.

Po włączeniu powierzchnie stojaka automatycznie prostują się i ustawiają hoverboard we właściwej pozycji. Teraz to tylko kwestia wstania i znalezienia właściwej równowagi, zanim zacznie się przyjemność z jazdy. Opatentowana technologia sprawia, że obsługa płyty elektrycznej jest łatwa i bezpieczna. Zapobiegają niekontrolowanemu przemieszczaniu się hoverboardu. Początkujący i zaawansowani narciarze mogą dzięki temu wygodnie wznieść się i skoncentrować na otoczeniu w ciszy i spokoju przed rozpoczęciem podróży.

2.2.2 Inteligentne czujniki ruchu

Aby zapewnić, że precyzyjne sterowanie hoverboardem przez postawę powiedzie się, wewnątrz działa tak zwany stabilizator żyroskopowy, znany również jako żyroskop. Znajduje się on między łożyskami kół i przechodzi na przesunięcia ciężaru bezpośrednio na odpowiednią stronę. Z podstawowej pozycji stania w pozycji pionowej lekka prewencja sprzyja napędowi do przodu. Odchylając się do tyłu podczas jazdy, hoverboard zmniejsza i spowalnia prędkość. Ruch ten umożliwia również odwrócenie; na przykład, jeśli chcesz się obrócić. Przy różnych obciążeniach po bokach i odpowiednim kącie położenia stóp możliwe jest prowadzenie zakrętów. Tutaj również zależy to od intensywności, z jaką można wykonać łatwe zakręty i szybkie zmiany kierunku. Z postoju i podczas powolnej jazdy możliwe jest nawet obracanie się wokół własnej osi. Obroty do 360 stopni są łatwo realizowane, a nawet dla początkujących proste ćwiczenie.

Niektóre hoverboardy z interfejsem Bluetooth umożliwiają nawet ustawienia za pośrednictwem aplikacji, dzięki której zachowanie podczas jazdy można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzięki technologii samobalansu hoverboardów Robway jest to tym łatwiejsze, że tutaj deska równoważy się sama. Tymczasem interesujące są również dodatkowe funkcje, takie jak fotel hoverboardowy, taki jak Hoverkart lub Driftkart 360, dzięki któremu Robway może zostać przekształcony w elektryczny gokart w mgnieniu oka.

Ruch Hoverboard ze stabilizatorem żyroskopowym

Surfowanie jak w filmie: Czy pamiętasz scenę z Powrotu do przyszłości,w której Micheal J. Fox w roli Marty'ego McFly'a jest na pływającej deskorolce? Były to narodziny dzisiejszego hoverboardu,który nie może (jeszcze) latać, ale pozwala na podobnie swobodną lokomocję.

2.3 Różne typy i oferty hoverboardów

Rynek hoverboardów oferuje szeroką gamę produktów z różnymi wariantami modeli. Różnią się one nie tylko pod względem motoryzacji, ale także pod względem konstrukcji i trybów pracy. Na przykład istnieją hoverboardy terenowe i te, które są szczególnie odpowiednie do stosowania na asfalcie. Oferty przemawiają również do kilku grup użytkowników, w tym sportowców hobbystów i profesjonalnych aktorów. Oprócz klasycznej e-deski do wyboru są specjalne hoverboardy terenowe i urządzenia kombinowane. Ponadto istnieją trzy klasy, w których można sklasyfikować różne hoverboardy.

2.3.1 Jednokołowe

Z nazwy jest już jasne, że jest to deska elektryczna, która ma tylko jedno koło. Tutaj wymagana jest wyraźna kontrola ciała, aby poruszać się za pomocą monowheel. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, użytkownicy muszą jednak pójść na pewne kompromisy, co oznacza, że wariant modelu zarezerwowany jest głównie do użytku profesjonalnego.

2.3.2 Hoverboard E-Balance

Klasa ta obejmuje w szczególności nasze hoverboardy Robway. Są odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników i wiedzą, jak przekonać pod względem bezpieczeństwa. Na przyjemnym stojaku użytkownicy znajdą wystarczająco dużo miejsca na preferowaną pozycję stopy. Decydującą zaletą naszych hoverboardów Robway jest samostabilizacja dwóch obszarów bieżnika. Prostują się one automatycznie przed startem i pozwalają na wygodne i ciche stanie przed rozpoczęciem jazdy. Nawet podczas pracy płyta samobalansująca niezależnie stabilizuje się, a tym samym kompensuje nieplanowane ruchy odruchowe.

E-Balance-Hoverboard Robway

2.3.3 Hoverkart

Hoverkart to połączenie hoverboardu i siedziska. Są one dostępne w Robway jako opcjonalne akcesorium,dzięki czemu prostą płytę elektryczną można przekształcić w pełnoprawny gokart z napędem elektrycznym. Nie tylko dla dzieci dużo zabawy, ponieważ dorośli również otrzymują wartość swoich pieniędzy podczas korzystania z nich. Kto nie lubi wspominać własnego dzieciństwa, kiedy gokarty były na porządku dziennym?

2.3.4 Zalety hoverboardów Robway

Kryteria rozróżnienia skutkują pewnymi istotnymi zaletami naszych hoverboardów Robway, które są specjalnie ukierunkowane na potrzeby rynku europejskiego:

  • Bezpieczna podstawa dzięki funkcji samobalansu
  • Odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych
  • Długi czas pracy baterii
  • Interfejs Bluetooth dla wyższej wydajności
  • Oświetlenie LED zapewnia lepszą widoczność
  • intuicyjna obsługa za pomocą aplikacji
  • opcjonalne akcesoria poszerzają możliwości zastosowania
  • Łatwa konwersja na hoverkart
  • dobry stosunek jakości do ceny
  • łatwy transport

2.4 Hoverboard - prawidłowa porada przy zakupie

Jeśli chcesz kupić odpowiedni hoverboard dla siebie lub dla swoich bliskich, nie stoisz przed łatwą decyzją, ponieważ różnorodność rynku jest trudna do przeoczenia. Tani zakup hoverboardu wydaje się możliwy na wiele sposobów. Ale jakie są dobre rzekome okazje, z których niektóre są już dostępne za mniej niż 100 euro i na jakie szczegóły należy zwrócić uwagę? Czy hoverboard może być używany również przez dzieci i jakie są różnice między poszczególnymi modelami?!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium