do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka paczkomaty InPost przy zamówieniu powyżej 100 zł

Bayrol - SpaTime Kalk-Ex 1 kg Bayrol - spatime kalk-ex 1 kg
Cena: 219,90 zł
szt.
zobacz więcej
Jacuzzi MSpa Whirlpool 2022 Frame Mono F-MO061,  6 osób Jacuzzi mspa whirlpool 2022 frame mono f-mo061, 6 osób
Producent: MSpa
Cena: 4 350,00 zł 4 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MSPA nadmuchiwany brodzik na stopy B0301367 73x93cm Mspa nadmuchiwany brodzik na stopy b0301367 73x93cm
Producent: MSpa
Cena: 109,90 zł
zobacz więcej
MSPA zagłówki z uchwytem na kubek Comfort B0301350 Mspa zagłówki z uchwytem na kubek comfort b0301350
Producent: MSpa
Cena: 464,99 zł 499,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 

 

Wanna z hydromasażem na świeżym powietrzu w ogrodzie do orzeźwiającego wypoczynku na zewnątrz

Co może być lepszego latem niż wspaniały skok do chłodnej wody? Aby nie musieć chodzić na odkryty basen na każde ochłodzenie, istnieją jacuzzi, które można umieścić we własnym ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ochłodź się lub zafunduj sobie relaksujący masaż w bulgoczącej wodzie.

Wanny z hydromasażem na świeżym powietrzu oferują mnóstwo zabawy dla całej rodziny i zamieniają Twój dom w piękny basen przygodowy. Z wanną z hydromasażem w ogrodzie, masz wiele opcji i nie jesteś już zależny od pójścia do najbliższego jeziora, a nawet morza. Stwórz swoją osobistą oazę dobrobytu!

Whirlpool Outdoor w ogrodzie
ZRELAKSUJ SIĘ W JACUZZI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU WE WŁASNYM OGRODZIE I NA TARASIE

Mało czasu? Oto najważniejsze pytania dotyczące korzystania z jacuzzi na świeżym powietrzu, na które krótko odpowiedziałeś!

Jak wyczyścić wannę z hydromasażem?

Brom, chlor lub aktywny tlen mogą być używane do czyszczenia wanny z hydromasażem. Upewnij się jednak, że nie wolno używać tych środków czyszczących mieszanych lub naprzemiennie, ponieważ powoduje to niebezpieczne i szkodliwe mieszaniny. Zasadniczo tabletki bromowe są zalecane do czyszczenia, ponieważ brom pozostaje aktywny nawet przy podwyższonym pH i zapewnia niezawodną i trwałą dezynfekcję bez zapachu chloru. Alternatywą są środki z granulkami chloru lub aktywnym tlenem.

Jak przetestować wodę w wannie z hydromasażem?

Przed każdym użyciem sprawdzić wodę paskiem testowym pH. Większość pasków testowych jest po prostu wirowana w wodzie przez około 5 sekund, a następnie ponownie wyjmowana. Następnie można określić wartość pH przez porównanie kolorów i, w zależności od paska testowego, po około 10 sekundach oczekiwania, całkowitą twardość, zasadowość i zawartość chloru lub bromu. Eksperci zalecają wartość pH między 7,0 a 7,6 mg/l (=ppm).

Z wanny z hydromasażem można korzystać przez cały rok?

Nadmuchiwane wanny z hydromasażem można umieszczać i używać w pomieszczeniach z odpowiednim przygotowaniem, ale tylko specjalne wanny z hydromasażem o właściwościach odpornych na zimę mogą być obsługiwane na zewnątrz nawet w chłodne dni. Nasze jacuzzi zewnętrzne wyposażone są w system antymrozowy. Gwarantuje to, że grzejnik utrzymuje ciągłą temperaturę wody powyżej 1°C.

Jak zapobiegać wapnu w wannie z hydromasażem?

Wapno tworzy się w wannie z hydromasażem, gdy pH lub zawartość wapnia jest zbyt wysoka. Aby temu zapobiec, muszą zatem utrzymywać wartość pH na stałym poziomie od 7,0 do 7,6 mg/l (=ppm), a twardość wody między 250 a 450 mg/l. Jeśli jednak wapno już się uformowało, można je usunąć za pomocą specjalnych środków anty-wapiennych.

Jakie są koszty energii elektrycznej w wannie z hydromasażem?

W zależności od modelu, koszty energii elektrycznej w ciepły letni dzień przy użyciu pompy filtrującej lub cyrkulacyjnej przez 2 godziny (są one niezbędne codziennie, aby zapewnić jakość wody), a funkcja masażu przez 30 minut wynosi tylko 0,10 – 0,15 €.

Nadmuchiwana wanna z hydromasażem LED
JACUZZI ZEWNĘTRZNE DOSTĘPNE SĄ W WIELU WERSJACH - RÓWNIEŻ NADMUCHIWANE Z OŚWIETLENIEM LED

Kluczowe funkcje i funkcje wanny z hydromasażem

Wybierając najlepszą wannę z hydromasażem dla swoich potrzeb, szybko zdasz sobie sprawę, że każdy dostawca chce przekonać prawie niezarządzalną liczbą funkcji i funkcji. Łatwo stracić z tego kontrolę. Zamknięte znajdziesz zatem podstawowe właściwości, które odróżniają wysokiej jakości jacuzzi od zwykłego standardu rynkowego. Najważniejsze cechy,które powinien oferować jacuzzi, to lekka konstrukcja, nieskomplikowana obsługa,funkcje utrzymania wysokiej jakości wody oraz inne funkcje bezpieczeństwa, energooszczędne i komfortowe.

Whirlpool Outdoor Wymiary i funkcje
DUŻA WANNA Z HYDROMASAŻEM NA ŚWIEŻYM POWIETRZU Z DUŻĄ ILOŚCIĄ MIEJSCA I WIELOMA FUNKCJAMI

Funkcja automatycznego montażu

Boisz się godzinami pompować wannę z hydromasażem? Nie potrzebujesz tego! Wysokiej jakości jacuzzi wyposażone są w funkcję automatycznego montażu. Jacuzzi MSpa mają nawet tę specjalną cechę, że odpowiedni basen można skonfigurować w zaledwie 3 do 5 minut - i to za pomocą jednego kluczowego wejścia!

Funkcja konstrukcyjna MSpa Comfort

Wanny z hydromasażem z serii Comfort są napompowane w zaledwie 3 minuty. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk bąbelkowy na pilocie zdalnego sterowania po podłączeniu wanny z hydromasażem do zasilania. Obserwuj manometr,aby ręcznie zatrzymać gromadzenie się, gdy tylko zostanie osiągnięte pożądane ciśnienie powietrza.

Korzyść

Ten innowacyjny system pompowania został wprowadzony przez MSpa kilka lat temu. Jednak nowe modele 2021 z serii Comfort otrzymały aktualizację, dając im system pompowania, który jest o 53% mniejszy, 15% lżejszy i o 29% mocniejszy niż starsze modele.

1-Klick-Aufbau bei den Comfort-Whirlpools
KONFIGURACJA PLUG &PLAY ZA NACIŚNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKU
Whirlpool Outdoor mit M-ONE-System unkompliziert aufbauen
W PEŁNI AUTOMATYCZNA KONFIGURACJA JACUZZI DZIĘKI SYSTEMOWI M-ONE

W pełni automatyczna konfiguracja M-ONE

System M-ONE idzie nawet o krok dalej niż system pomp z serii Comfort, a także automatyzuje funkcję zatrzymania nadwozia. Na przykład w przypadku wanien z hydromasażem z systemem M-ONE wystarczy wykonać jedno kluczowe wejście, a wanna z hydromasażem gromadzi się automatycznie w ciągu 5 minut.

Informacja

Aby rozpocząć w pełni automatyczną konfigurację, wystarczy nacisnąć przyciski BUBBLE i UP na pilocie zdalnego sterowania. Podczas procesu pompowania zintegrowany miernik monitoruje ciśnienie powietrza i automatycznie zatrzymuje dopływ powietrza,gdy tylko zostanie osiągnięty optymalny poziom ciśnienia.

System M-ONE jest zintegrowany z seriami Urbani Muse.

 

System dezynfekcji UV-C

Dezynfekcja promieniami UV-C jest już stosowana na całym świecie w wielu dziedzinach, takich jak uzdatnianie wody. Nowoczesne baseny i baseny wyposażone są również w system dezynfekcji UV-C. Jeden z głównych powodów: Dzięki tego typu dezynfekcji można znacznie zmniejszyć dodawanie produktów do pielęgnacji wody i nadal utrzymywać wysoką jakość wody. Kiedy bakterie i wirusy są napromieniowywani promieniowaniem UV-C, ich podziałowi zapobiega zmiana jądra komórkowego, a tym samym tworzenie się kolejnych bakterii i wirusów jest poważnie ograniczone.

Informacja

Jak skuteczna jest dezynfekcja UV-C? Czyszczenie wody w basenie światłem ultrafioletowym eliminuje do 95% wszystkich bakterii, wirusów i patogenów. W rezultacie ilość wymaganych chemicznych środków czyszczących, takich jak chlor, brom lub aktywny tlen, może zostać zmniejszona nawet o 80%!

Dezynfekcja UV-C do czystej wody z hydromasażem
ŚRODEK CZYSZCZĄCY UV-C ELIMINUJE 95% BAKTERII W WODZIE

Generator ozonu / dezynfekcja ozonu

Wysokiej jakości nowoczesne jacuzzi mają obecnie zintegrowaną dezynfekcję ozonem. To znacznie ułatwia pielęgnację,znacznie zmniejszając zapotrzebowanie na chemiczne detergenty, takie jak chlor, dzięki naturalnemu charakterowi dezynfekcji. Tak zwany generator ozonu wiru dodaje do wody cząsteczkę ozonu złożoną z trzech atomów tlenu (O3). Ponieważ jest to reaktywny gaz, który nie jest rozpuszczalny w wodzie, ozon reaguje z zanieczyszczeniami w wodzie basenowej. Proces ten jest procesem utleniania, w którym niepożądane bakterie są spalane lub "utleniane".

Korzyść

Brak obaw zdrowotnych:Reakcja ozonu z bakteriami zawartymi w wodzie wytwarza nieszkodliwe i higienicznie nieszkodliwe pozostałości. W przeważającej części jest to tlen (O2cząsteczka). Ściśle mówiąc, woda w basenie jest wzbogacona w tlen poprzez dezynfekcję ozonem, podczas gdy większość zanieczyszczeń w wodzie jest eliminowana.

Whirlpool Dezynfekcja zewnętrzna ozonem
GENERATOR OZONU DO NATURALNEJ DEZYNFEKCJI WODY
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium