do kasy suma: 0,00 zł

 

Rowery crossowe dla dzieci

Rowery crossowe dla dzieci

Tak zwane rowery terenowe, które są również używane jako rowery przełajowe dla dzieci, zapewniają pełne osiągi na stoku, zapewniając dynamiczną frajdę z jazdy na torze wyścigowym na świeżym powietrzu. Dobry rower crossowy dla dzieci charakteryzuje się tym, że jest lekki i nadaje się do szybkich manewrów podczas jazdy. Ponadto niezależnie od tego, czy jest to dziecięcy motocykl elektryczny czy benzynowy motocykl dziecięcy, jakość wykonania wszystkich podzespołów powinna być przekonująca.
Ponieważ wyścigi na dwóch kołach stają się coraz bardziej popularne wśród dzieci, dostępne są dziecięce rowery crossowe w różnych wersjach. W zależności od wzrostu, masy ciała i doświadczenia Twojego małego łowcy tras narciarskich, możesz kupić dokładnie taki rower przełajowy, który jest dopasowany do jego potrzeb. Tak  oto https://sklep378088.shoparena.pl/pl_PL/p/Mini-Bike-Enduro-Cross-49-cc-2-suw-czerwony/165?preview=true szczególnie polecany dla młodzieży i dzieci od 8 roku życia.
Aby ułatwić orientację, zebraliśmy dla Ciebie kilka ważnych informacji. Dzięki nim możesz być pewien, że znajdziesz dla swojego dziecka odpowiedni rower crossowy. W TAKWIELE oferujemy Państwu szeroką gamę wysokiej jakości motocykli dziecięcych. Zwinna dynamika jazdy z maksymalnymi funkcjami bezpieczeństwa!

Motocykl elektryczny dziecięcy lub benzyna motocyklowa dziecięca - różnice

Zasadniczo w obu wariantach znajdziesz podobny motocykl dziecięcy. Pod względem wzornictwa prawie niemożliwe jest rozróżnienie dwóch wariantów rowerów crossowych dla dzieci, każdy z innym silnikiem.
Elektryczny motocykl dziecięcy jest zwykle używany jako model podstawowy, taki jak https://sklep378088.shoparena.pl/pl_PL/p/Mini-Bike-Enduro-Cross-49-cc-2-suw-czerwony/165?preview=true . Ponieważ tutaj, przy umiarkowanej prędkości, zapewniona jest powolna aklimatyzacja. Z drugiej strony młodzi profesjonaliści korzystają z benzynowych motocykli crossowych dla dzieci. Dzięki dziecięcym rowerom crossowym w tej kategorii dzieci doświadczają trasy crossowej jak dorośli profesjonaliści. Od samego początku możesz doświadczyć autentycznej radości z jazdy na dwóch kołach. Kupując dziecięcy rower crossowy, należy zawsze porównywać informacje techniczne ze stanem wytrenowania dziecka.
W ramach oferty TAKWIELE oba warianty rowerów crossowych dla dzieci posiadają rozbudowany pakiet bezpieczeństwa. Ponieważ dziecko powinno być wpuszczane na tor tylko z bezpiecznym motocyklem dziecięcym.

Benzyna motocyklowa dla dzieci - na twarde stoki

TAKWIELE ma duży wybór dziecięcych rowerów crossowych. Daje to Twojemu dziecku możliwość wyboru dziecięcego roweru dirtowego, który będzie mu odpowiadał zarówno pod względem wzornictwa, jak i parametrów technicznych. Nasze rowery motocrossowe TAKWIELE dla dzieci przyspieszają w mgnieniu oka dzięki zwinnym silnikom benzynowym.
Tutaj młodzi jeźdźcy z pewnym doświadczeniem treningowym znajdą dokładnie ten dziecięcy rower terenowy, który rzuca wyzwanie i promuje ich talenty jako motocyklistów motocrossowych. O ile nie zaznaczono inaczej, różne modele mają uderzający wygląd wyścigowy.
Technicznie rzecz biorąc, Twoje dziecko może cieszyć się sportowymi filtrami powietrza i sportowymi wydechami. Dlatego nasze motocykle dziecięce TAKWIELE z silnikami benzynowymi zapewniają maksymalne osiągi podczas treningu i zawodów.
Dane techniczne - motocykle terenowe z silnikiem benzynowym (w zależności od modelu należy zwrócić uwagę na odpowiedni opis produktu):

 • Od 5 lat: 2-suwowy 49 cm3, do 40 km/h
 • Od 8 lat: 4-suwowy 125 cm3, do 80 km/h

Elektryczny motocykl dziecięcy - umiarkowany model podstawowy

Udoskonalenia techniczne i wyrafinowany pakiet bezpieczeństwa. Idealny dla początkujących kierowców. Tak więc wszyscy początkujący fani motocrossu mogą krok po kroku przyzwyczaić się do stylu jazdy elektrycznego motocykla dziecięcego. Od pierwszej przejażdżki!
Tutaj Twój mały kierowca może oczekiwać wyrafinowanej współpracy poszczególnych elementów technicznych. Pełna kontrola przy maksymalnej wydajności. Niezawodną wydajność gwarantuje mocny akumulator i dobry silnik elektryczny.
Informacje techniczne - dirt bike'i z silnikiem elektrycznym (w zależności od modelu prosimy o zapoznanie się z opisem produktu):

 • Od 5 lat: do 25 km/h można dławić w 3 stopniach
 • Brak obszernej konserwacji silnika
 • Brak produkcji spalin
 • Brak hałasu silnika

Dobrze zaprojektowany sprzęt zapewniający niezawodną radość z jazdy na dziecięcym rowerze przełajowym

Oprócz motoryzacji, każdy rower crossowy dla dzieci TAKWIELE oferuje dodatkowe funkcje wyposażenia, które zapewniają maksymalną frajdę z jazdy. Kupując dziecięcy rower crossowy, należy zawsze zwracać uwagę na szczegóły w opisie produktu. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że maluch bezpiecznie dotrze na początek stoku i jak najlepiej rozwinie swoje umiejętności narciarskie.
Cechy produktu:

 • Wzmocniony widelec i/lub wzmocniona rama:
    - Większa stabilność nawet przy śmielszych manewrach i trikach
    - Odwrócony widelec w połączeniu z odpowiednimi amortyzatorami zapewnia miękkie zawieszenie po skokach i upadkach
 • Lekkość: Lepsze prowadzenie dla Twojego dziecka, pełna koncentracja na trasie
 • Automatyczna skrzynia biegów: bezstopniowe przyspieszenie dla maksymalnej wydajności
 • Elektroniczny zapłon, bezobsługowy
 • Rozrusznik aluminiowy malowany proszkowo
 • Wydech sportowy
 • Sportowy filtr powietrza

Najnowocześniejsze zabezpieczenia zapewniające pewny sukces

W trosce o Twoje dziecko stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa przy wyposażaniu każdego dziecięcego roweru crossowego. To jedyny sposób, w jaki Twoje dziecko może beztrosko okrążać tor wyścigowy i ćwiczyć to szybkie hobby.
Dlatego w ofercie TAKWIELE znajdziesz tylko dziecięce rowery terenowe z mocnymi hamulcami, miękko resorowanymi amortyzatorami, wzmocnionymi komponentami zapewniającymi stabilność w terenie i różnymi funkcjami zatrzymania awaryjnego. Ponadto niektóre motocykle dziecięce można dostosować do wzrostu Twojego młodego kierowcy. Proszę zawsze zwracać uwagę na szczegółowe informacje o każdym dziecięcym rowerze crossowym w odpowiednim opisie produktu.

Pakiet bezpieczeństwa (w zależności od modelu):

 • Pociągnij linkę na kierownicy, która natychmiast wyłącza silnik w przypadku upadku lub utraty kontroli
 • Wyłącznik silnika na kierownicy
 • Uchwyt obrotowy
 • Stopniowe dławienie w celu dostosowania maksymalnej prędkości do doświadczenia dziecka
 • Hamulce tarczowe z przodu iz tyłu
 • Amortyzatory

Dla kogo odpowiedni jest dziecięcy rower crossowy?

Wyraźnie zaznaczamy, że dziecięcy rower przełajowy nie jest zabawką. Jest to raczej zmotoryzowany pojazd dziecięcy. Celem jest wykorzystanie go jako sprzętu sportowego. Dlatego dziecięcy rower przełajowy jest przeznaczony dla dzieci, które chcą uprawiać wyścigi.
Pojazd dziecięcy w kategorii motocykli elektrycznych dla dzieci jest szczególnie odpowiedni do pierwszych prób jazdy. Dzięki prostym środkom bezpieczeństwa i umiarkowanej prędkości umożliwia to pierwsze podejście do sportu motocrossowego.
Dla wyszkolonych dzieci, które regularnie jeżdżą, a także chcą brać udział w zawodach, mogą zainteresować pojazdy dziecięce w kategorii benzyna motocyklowa dla dzieci.

Dalsze informacje dotyczące bezpieczeństwa

Chociaż każdy motocykl dziecięcy w TAKWIELE ma rozbudowany pakiet bezpieczeństwa, należy przestrzegać kilku zasad. Na rowerach crossowych dla dzieci można jeździć od 5 do 8 roku życia, w zależności od silnika. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z informacjami w odpowiednim opisie produktu przy zakupie roweru crossowego dla dzieci.

 • Jeździć tylko w odpowiedniej odzieży ochronnej! Dziecięce kaski crossowe dostępne są w sklepie TAKWIELE. Twoje dziecko powinno również nosić solidne buty, długie ubrania ze wzmocnionymi kolanami i łokciami oraz rękawiczki.
 • Twoje dziecko może używać roweru terenowego swoich dzieci tylko na zamkniętym terenie prywatnym lub na wyznaczonych torach wyścigowych. Ponieważ użytkowanie jest niedozwolone zgodnie z niemieckimi przepisami o ruchu drogowym (STVZO).
 • Korzystanie z rowerów crossowych dla dzieci poniżej 16 roku życia tylko pod nadzorem rodzica lub opiekuna prawnego!
Rower dziecięcy „Butterfly” 20 cali Rower dziecięcy „Butterfly” 20 cali
Producent: ROBWAY
Cena: 755,14 zł 815,55 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Rower dziecięcy „Cruiser” 18 cali Rower dziecięcy „Cruiser” 18 cali
Cena: 763,90 zł 824,90 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Rower dziecięcy „Princess” 12 cali różowy Rower dziecięcy „Princess” 12 cali różowy
Producent: actionbikes
Cena: 657,90 zł 709,77 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
Rower dziecięcy 12 cali Daisy Różowy Rower dziecięcy 12 cali Daisy Różowy
Cena: 597,45 zł 635,58 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 12 cali Donaldo Rower dziecięcy 12 cali Donaldo
Cena: 597,69 zł 635,84 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 12 cali Timson Rower dziecięcy 12 cali Timson
Cena: 597,69 zł 635,84 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 12 cali Zombie Rower dziecięcy 12 cali Zombie
Cena: 597,69 zł 635,84 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 16 cali Dagoberto Rower dziecięcy 16 cali Dagoberto
Cena: 646,94 zł 718,17 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 16 cali Daisy Różowy Rower dziecięcy 16 cali Daisy Różowy
Cena: 646,94 zł 688,23 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 16 cali Donaldo Rower dziecięcy 16 cali Donaldo
Cena: 646,94 zł 688,23 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 16 cali Timson Rower dziecięcy 16 cali Timson
Cena: 646,94 zł 688,23 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 20 cali Dagoberto Rower Rower dziecięcy 20 cali Dagoberto Rower
Cena: 696,19 zł 740,63 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 20 calowy Daisy Rower dziecięcy 20 calowy Daisy
Cena: 696,19 zł 740,63 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 20 calowy Donaldo Rower dziecięcy 20 calowy Donaldo
Cena: 839,08 zł 897,81 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 20 calowy Timson Rower dziecięcy 20 calowy Timson
Cena: 839,08 zł 897,81 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rower dziecięcy 20 calowy Zombie Rower dziecięcy 20 calowy Zombie
Cena: 696,19 zł 740,63 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Rower to nie tylko zabawka, to także początek fajnego, nowego hobby! Każde dziecko o nim marzy i już od najmłodszych lat ma z nim do czynienia. Maluchy jeżdżą w specjalnych przyczepach lub fotelikach, starsze dzieci korzystają z rowerków biegowych, a najstarsze zaczynają jazdę na dwóch kółkach. Warto jest więc rozważyć rower jako pomysł na przydatny prezent. Samodzielna jazda to dla dziecka niesamowita rozrywka, wolność i duma z osiągnięć

Dlaczego warto wybrać nasze rowery?

Przede wszystkim posiadają one zdejmowane koła podporowe oraz siodełka z regulacją wysokości. Dzięki temu możesz dopasować je do potrzeb swojego dziecka. Rama naszych rowerów zapewnia stabilność, a gumowe koła wygodną jazdę bez drgań. Kupując rower warto jest zwrócić uwagę na rozmiar kół, tak aby był on jak najbardziej dopasowany do malucha. W naszym sklepie możesz wybrać odpowiedni rozmiar, co wpłynie na komfort jazdy.

Warto wspomnieć, że nasze rowery przyciągają wzrok! Jeśli wygląd jest szczególnie ważny dla Twojego dziecka, to z pewnością w naszym sklepie znajdzie coś dla siebie.

Jazda na rowerze pozwala poprawić kondycje, dotlenić organizm, a przy tym świetnie się bawić. Posiadanie roweru to także dobry argument dla wspólnego spędzania czasu. Ta forma ruchu pozwala na ćwiczenie orientacji w terenie i równowagi. Ponadto wpływa na zwiększenie gęstości kości.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni rower dla swojego dziecka!

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl