Cały mój gniew
Kod produktu: 634909 [25200496]
Lahore, Pakistan. Kiedyś.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lahore, Pakistan. Kiedyś.
Misbah jest świeżo upieczoną żoną Toufiqa, a ich związek został zaaranżowany. Gdy małżeńskim życiem nagle wstrząsa tragedia, wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych i otwierają motel, mając nadzieję na nowy początek.
Juniper, Kalifornia. Dzisiaj.
Salahudin i Noor są kimś więcej niż najlepszymi przyjaciółmi myślą o sobie jak o rodzinie i rozumieją się bez słów. Aż do wielkiej kłótni, która niszczy ich więź.
Sal stara się prowadzić rodzinny motel, gdy jego matka Misbah podupada na zdrowiu, a ojciec zapija smutek alkoholem. Noor pracuje w sklepie monopolowym swojego gniewnego wuja, ale chce od niego uciec. Ukrywa przed nim fakt, że złożyła podanie do collegeu. Kiedy Sal próbuje uratować motel, wszystko wymyka się spod kontroli. Razem z Noor stają przed pytaniami: ile warta jest przyjaźń? Co trzeba zrobić, aby pokonać potwory z przeszłości i te, które są wciąż pośród nich?
Sabaa Tahir, autorka bestsellerów z pierwszych miejsc listy New York Timesa, przedstawia intrygujacą i chwytającą za serce współczesną powieść o rodzinie i przebaczeniu. To książka o miłości i stracie, która łączy pokolenia i zbliża do siebie kontynenty.
Autorzy: Sabaa Tahir
Data premiery: 2024-07-17
EAN: 9788367551922
Ilość stron: 400
ISBN: 9788367551922
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2024
Wydawnictwo: We Need YA
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.