Co zrobiłeś, Bałaganku?
Kod produktu: 543887 [23469335]
To nie ja! To Bałaganek!Kazio zostaje starszym bratem i dostaje własny pokój. Wtedy zaczynają się kłopoty, bo okazuje się, że pokój ma już lokatora - Bałaganka, który psoci od rana do wieczora.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
To nie ja! To Bałaganek!
Kazio zostaje starszym bratem i dostaje własny pokój. Wtedy zaczynają się kłopoty, bo okazuje się, że pokój ma już lokatora - Bałaganka, który psoci od rana do wieczora. W końcu chłopiec z rodzicami naradzają się, co zrobić, żeby utrzeć mu nosa. Tata z Kaziem montują szuflady do segregowania rzeczy, powstaje kącik plastyczny, a także garaż na autka. Z czasem Kazio zaczyna sprzątać pokój, ucząc Bałaganka czystości. Tak mija kilka tygodni. Wszystko wskazuje na to, że kłopotliwy lokator wyprowadził się na dobre! I tylko od czasu do czasu odwiedza Kazia
Autorzy: Katarzyna Pruszkowska-Sokalla, Katharina Kozak
Data premiery: 2023-05-31
EAN: 9788382990447
Format: 235x220 mm
Ilość stron: 48
ISBN: 9788382990447
Klasa: 4+
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.