Coś zabija dzieciaki T.5
Kod produktu: 567259 [25684223]
Po roku, odkąd widzieliśmy ją po raz ostatni w Archer's Peak, Erica Slaughter powraca, by zająć się sprawą dziewczyny, która widziała zupełnie nowy rodzaju potwora. Ale zerwane więzi Eriki z Domem Slaughterów niesie ze sobą śmiertelne konsekwencje.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Po roku, odkąd widzieliśmy ją po raz ostatni w Archer's Peak, Erica Slaughter powraca, by zająć się sprawą dziewczyny, która widziała zupełnie nowy rodzaju potwora. Ale zerwane więzi Eriki z Domem Slaughterów niesie ze sobą śmiertelne konsekwencje. Zakon św. Jerzego nie zapomina ani nie przebacza.
Album zbiera zeszyty serii "Something is Killing the Children" #21-25.
Seria trzykrotnie wyróżniona nagrodą Eisnera w kategoriach: najlepsza seria i najlepszy scenarzysta. Nominowana również do Nagrody Harvey'a.
Autorzy: Werther Dell'Edera, James IV Tynion, Paweł Bulski, Werther Dell'Edera
EAN: 9788382304909
Format: 260x170 mm
Ilość stron: 144
ISBN: 9788382304909
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Non Stop Comics
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.