Język i parajęzyk wypowiedzi o emocjach
Kod produktu: 368818 [13566564]
Rozprawa Kaliny Kosackiej Język i parajęzyk wypowiedzi o emocjach. Podmiotowe uwarunkowania jest książką wyjątkową w polskiej literaturze naukowej dotyczącej emocji.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Wyrażam przekonanie, że rozprawa prezentuje ważny problem teoretyczny, w syntetycznym ujęciu przedstawia rozbudowaną refleksję naukową na temat emocji, dostarcza precyzyjnych analiz badawczych. Autorka [] zaprezentowała prognostyczną perspektywę badań, która rysuje się jasno dla terapii psychologicznej i dla odkrywania indywidualnych cech sygnałów mowy. [] Na pragmatyczny walor jej badań należy zwrócić uwagę szczególną. Prezentowane paradygmaty, warunkujące zachowania językowe, znajdą bowiem zastosowanie nie tylko w technikach terapeutycznych, ale zapewne również w rozpoznawaniu sygnałów mowy w kryminologii. Recenzent językoznawca i logopeda dostrzega ścieżkę prowadzącą do terapii logopedycznej, która ciągle pozostawia pole emocji poza możliwościami pojęciowej aparatury opisującej zaburzenia mowy.
Autorzy: Kalina Kosacka
EAN: 9788322793008
Format: 17,8x25 cm
Ilość stron: 291
ISBN: 9788322793008
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: UMCS
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.