Klej Magic tuba 45g (20szt) KAMABEN
Kod produktu: 203249 [5592763]
Klej introligatorski MAGIC w tubce jest wyjątkowym produktem firmy KAMABEN. Prawdopodobnie jest najczęściej stosowanym klejem zarówno w domach jak i biurach, intorligatorniach szkolnych, pracowniach artystyczno-plastycznych, modelarniach a także szkołach, przedszkolach i uczelniach technicznych oraz wszędzie tam gdzie dobra jakość kleju jest podstawą powodzenia całego realizowanego projektu.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
- grzbietów książek
- papieru
- porcelany
- ceramiki
- drewna
- kasetonów
- korka
- tkaniny
- folii aluminiowej i poliestrowe
- puzzli
- steropianu
- bry?? geometrycznych
- tektury
- betonu
- ikebanów
Magic w sztyfcie dostępny jest z dwoma rodzajami końcówek z aplikatorem umożliwiającym nanoszenie wyjątkowo cieńkiej warstwy kleju na wąskie powierzchnie oraz bez aplikatora. 20 sztuk w opakowaniu zbiorczym.
EAN: 5906092000025
Ilość elementów: 20
Opakowanie: pudełko
Producent: Kamaben
Wymiary: 14x15,5x11 cm
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.