MONITOR SAMSUNG 24" LS24F320GAUXEN 120Hz
SAMSUNG
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Czas wysyłki: 24 godziny
szt.
Dostępność:
product-availability-module duża ilość
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
AMD FreeSync: Nie
Automatyczny przełącznik źródła: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Długość przekątnej ekranu (cm): 60 cm
EAN: 8806095968216
Eco Saving Plus: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 36,2 mm
Głębokość opakowania: 363 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 175,1 mm
HDCP: Tak
HDMI: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Jasność wyświetlacza (min): 200 cd/m²
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania: 2231951
Kod Producenta: LS24F320GAUXEN
Kolor nóżek: Czarny
kolor produktu: Czarny
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kształt ekranu: Płaski
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Natywna proporcja obrazu: 16:9
NVIDIA G-SYNC: Nie
Obrotowe: Nie
Odnowiony: Nie
Odłączana podstawa: Tak
Optymalizator częstotliwości odświeżania: Tak
Oś obrotu: Nie
Pobór mocy: 13,4 W
Pobór mocy (max): 25 W
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Podstawa dołączona: Tak
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Przekątna ekranu: 24"
Przewody: HDMI
Regulacja pochylenia: Nie
Regulacja wysokości: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Rozdzielczość : 1920 x 1080 px
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Standard gamy kolorów: NTSC
Standard VESA: Tak
Szerokość (bez podstawy): 540,7 mm
Szerokość opakowania: 636 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540,7 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Technologia wyświetlacza: LCD
Tryb Samsung Eye Saver: Tak
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Typ HD: Full HD
Typ matrycy: IPS
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Waga (bez podstawy): 2 kg
Waga (z podstawą): 2,4 kg
Waga wraz z opakowaniem: 3,8 kg
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany USB hub: Nie
Wersja HDCP: 1.4
Wersja HDMI: 1.4
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Wyjście na słuchawki: Nie
Wysokość (bez podstawy): 320,4 mm
Wysokość opakowania: 100 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 428,5 mm
Wyłącznik czasowy Plus: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%