Piraci. Magiczny domek na drzewie
Kod produktu: 319915 [11854793]
Doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów! Akademia Tropicieli Faktów zawiera mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci serii Magiczny domek na drzewie.Kiedy Jacek i Ania powracają do domu po pirackiej przygodzie (Magiczny domek na drzewie.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kiedy Jacek i Ania powracają do domu po pirackiej przygodzie (Magiczny domek na drzewie. Popołudnie z piratami), mają mnóstwo pytań. Czy piraci naprawdę zrzucali ludzi do morza? Jak się żyło na pirackim okręcie? Czy gdzieś jeszcze są ukryte przez piratów skarby?
Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań!
Autorzy: Osborne Mary Pope, Will Osborne
EAN: 9788366117723
Ilość stron: 120
ISBN: 9788366117723
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Mamania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.