SYTA MICHA Chef indyk z warzywami junior mokra karma dla psa 400g
Kod produktu: DLPSMHKAM0037 [26324364]
BEZ CUKRU: TakBez soi: TakBezglutenowe: TakBiałko: 10,6%Brak sztucznych barwników: TakDodatkowe cechy: Bezzbożowe, Monobiałkowe, Okres wzrostu, Zdrowie ogólne, Budowa mięśni, Nadwrażliwość pokarmowa, Bez kurczaka, Alergia, BezglutenoweEAN: 5906109636476Forma dawkowania: StałyGwarancja: Brak gwarancjiGłówny smak: IndykKategoria: Dla psaKategoria produktu: Karma mokraKlasyfikacja weterynaryjna: Karma pełnoporcjowaOSTRZEŻENIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu., Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
BEZ CUKRU: Tak
Bez soi: Tak
Bezglutenowe: Tak
Białko: 10,6%
Brak sztucznych barwników: Tak
Dodatkowe cechy: Bezzbożowe, Monobiałkowe, Okres wzrostu, Zdrowie ogólne, Budowa mięśni, Nadwrażliwość pokarmowa, Bez kurczaka, Alergia, Bezglutenowe
EAN: 5906109636476
Forma dawkowania: Stały
Gwarancja: Brak gwarancji
Główny smak: Indyk
Kategoria: Dla psa
Kategoria produktu: Karma mokra
Klasyfikacja weterynaryjna: Karma pełnoporcjowa
OSTRZEŻENIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu., Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi., Zużyć przed upływem daty ważności.
Popiół surowy: 1,4%
Rasa psa: Każda rasa
Rodzaj opakowania: Puszka
seria: SYTA MICHA Chef
Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Ograniczenie nietolerancji pokarmowej, Alergia pokarmowa, Okres wzrostu, Alergik
Waga produktu: 400 g
Wiek pupila: Junior
Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Włókna surowe: 1,1%
Zakres wagowy: 201 g - 499 g
Zawartość tłuszczu: 3%
Zawartość wilgoci: 81,7%
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.