Ślady zostają
Kod produktu: 568448 [23740329]
Morderstwo, które musi wyjaśnić Sara Lipner po przejściu do Archiwum X, miało miejsce kilkanaście lat temu. Nim uda jej się wpaść na całkiem nowy trop, ginie jedna z osób, które mogły coś wiedzieć o motywie dawnej zbrodni.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Morderstwo, które musi wyjaśnić Sara Lipner po przejściu do Archiwum X, miało miejsce kilkanaście lat temu. Nim uda jej się wpaść na całkiem nowy trop, ginie jedna z osób, które mogły coś wiedzieć o motywie dawnej zbrodni. Jakby tego było mało, ktoś zakatował młodego policjanta, z którym współpracowała przy kilku sprawach. Jak znaleźć czas, by rozwikłać obie zagadki?
Ślady zostają to drugi tom serii powieści kryminalnych Szajba, których główną bohaterką jest gdańska policjantka Sara Lipner zacięta, bezkompromisowa i szurnięta.
Autorzy: Agnieszka Pruska
EAN: 9788367204989
ISBN: 9788367204989
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Oficynka
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.