Słodko. 140 pomysłów na słodkie śniadania, torty..
Kod produktu: 629656 [24948891]
Zostań domowym cukiernikiem!Kinga Zięba, autorka popularnego profilu @kinga_w_quchni, pokaże ci, jak otworzyć prywatną cukiernię we własnym domu! Naucz się przygotowywać zarówno powszechnie uwielbiane, tradycyjne wypieki, jak i efektowne desery niczym z rzemieślniczej pracowni.Przenieś się z powrotem do kuchni swojej babci dzięki przepisom na szarlotkę czy chałkę, zaskocz gości dyniową roladą z malinami lub torcikiem makowym z mango, osłodź sobie dzień jagodziankami lub popękanymi ciasteczkami z czekoladą.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Zostań domowym cukiernikiem!
Kinga Zięba, autorka popularnego profilu @kinga_w_quchni, pokaże ci, jak otworzyć prywatną cukiernię we własnym domu! Naucz się przygotowywać zarówno powszechnie uwielbiane, tradycyjne wypieki, jak i efektowne desery niczym z rzemieślniczej pracowni.
Przenieś się z powrotem do kuchni swojej babci dzięki przepisom na szarlotkę czy chałkę, zaskocz gości dyniową roladą z malinami lub torcikiem makowym z mango, osłodź sobie dzień jagodziankami lub popękanymi ciasteczkami z czekoladą. Przygotuj roladę tiramisu, domowe pączki z różą lub placuszki ryżowe z gorącymi malinami.
Odkryj nowe smaki, opanuj do perfekcji klasyki, a także stwórz swoje autorskie wypieki!
Autorzy: Kinga Zięba
Data premiery: 2024-07-03
EAN: 9788383172842
Format: 210x162 mm
Ilość stron: 320
ISBN: 9788383172842
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2024
Wydawnictwo: Pascal
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.