Strofy satyryczne o szefach i szefowych
Kod produktu: 424789 [16115858]
Kolejna książka Antoniego Pieńkowskiego w naszej edycji. Wydał do tej pory zbiór opowiadań "Aniołek i inne opowiadania", powieść biograficzną "Ewa", reportaż literacki "Polska żegna Papieża", kolejne zbiory opowiadań "Prosto do raju", "Wujek z Ameryki a także kolejne tomy poetyckie "Randka na Nowym Świecie", "Pragnienie uśmiechu" "Gruszki na wierzbie" oraz "Ballada o jednym groszu" Do tej pory ukazały się już w sumie 4 opasłe tomy jego Dzieł zebranych.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Ten dowcipny tomik czyli "Strofy satyryczne o szefach i szefowych" dotyczy jak sam tytuł wskazuje naszych przełożonych, bo przecież - jak pisze Autor: Spotykamy się z nimi każdego dnia. Są panami naszego życia, decydują kto otrzyma podwyżkę, a kto trafi do zamrażarki. Mają wpływ na to, kto pojedzie na Kanary, a kto na Mazury. Kto pójdzie w górę, a kto zostanie bez awansu. A jak pisze dalej różne to osobowości, różne mają humory, przyzwyczajenia, obsesje. Oj dziwne to typy. galerię szefów i szefowych w sposób niezmiernie zabawny (acz jak zwykle z kulturą słowa) przedstawia nam w tym tomie porównywany w swych satyrach do mistrza Krasickiego - współczesny Krasicki czyli Antoni Pieńkowski.
Autorzy: Antoni Pieńkowski
Data premiery: 2021-06-10
EAN: 9788379983056
Ilość stron: 74
ISBN: 9788379983056
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2021
Wydawnictwo: vis-a-vis Etiuda
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.