Teltonika TRB145 (RS485) Gateway With Housing TRB14 TRB145003000
Teltonika
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Czas wysyłki: 24 godziny
szt.
Dostępność:
product-availability-module duża ilość
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
EAN: 4779027312415
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
Głębokość produktu: 60 mm
Interfejs SCSI: RS-485
Kierunek sygnału: Wejście/wyjście
Kod Producenta: TRB145003000
kolor produktu: Biały
Napięcie wejściowe DC: 9 - 30 V
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Szerokość produktu: 70 mm
Typ modułu: Cyfrowe i analogowe
Waga produktu: 30 g
Wilgotność względna: 0 - 90%
Wysokość produktu: 18 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): -40 - 75 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -45 - 80 °C