Ucieczka Pippi
Kod produktu: 40983 [5174450]
Kiedy Tommy i Annika postanawiają uciec z domu, ich mama prosi Pippi, żeby uciekła z nimi. Wie, że w jej towarzystwie będą bezpieczni.
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TAKWIELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kiedy Tommy i Annika postanawiają uciec z domu, ich mama prosi Pippi, żeby uciekła z nimi. Wie, że w jej towarzystwie będą bezpieczni. Nie ma nic lepszego, niż uciekać z Pippi - Tommy i Annika nie mają co do tego wątpliwości!
Wyruszają konno, potem wędrują na piechotę, jadą na dachu pociągu i na furze z sianem, aż w końcu rozklekotanym samochodem bez hamulców, który wzbija się w powietrze! Po drodze mają mnóstwo przygód, a po trudach podróży stęsknieni wracają do domu.
Tej historii nie znajdziecie w pozostałych książkach o Pippi. Astrid Lindgren napisała ją na podstawie scenariusza do filmu pod tym samym tytułem, nakręconego w 1970 roku, z rewelacyjną Inger Nilsson w roli głównej. Książka opatrzona jest zdjęciami z planu filmowego.
EAN: 9788360963753
ISBN: 9788360963753
Wydawnictwo: Zakamarki
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.